CENA: 149,90
129
90
Oszczędzasz 20,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Gearbox Software
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060146466264
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Subnautica Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Subnautica to sandboksowy survival skupiający się na eksploracji podwodnych efektownych lokacji.

Nasz bohater rozbija się na obcej planecie 4546B, niemal w całości pokrytej oceanami.
Nasze zadanie polega na przeżyciu, a także znalezieniu sposobu na wydostanie się z tego miejsca.
W przeciwieństwie do wielu podobnych produkcji, Subnautica oferuje dość rozbudowaną historię. Akcję gry osadzono w drugiej połowie XXII wieku, kiedy to ludzkość rozpoczęła kolonizację obcych planet na ogromnych statkach.Rozgrywka w Subnautica nie odbiega zbytnio od schematów znanych z innych survivalowych produkcji. Gracze muszą przetrwać w świecie zamieszkanym przez różnorodne stworzenia (od drobnych ryb po gigantyczne stwory), tworzące żywy ekosystem. Zgodnie z tradycjami survivali, gracze zaczynają ze skromnym wyposażeniem, niewystarczającym do przeżycia w obcym środowisku, a tym samym zniechęcającym do pośpiesznej eksploracji. Muszą więc znaleźć podstawowe zasoby oraz wytworzyć narzędzia, dzięki którym zaspokoją najważniejsze potrzeby bohatera. W miarę postępów w grze gracze odblokowują kolejne udogodnienia, takie jak niewielkie pojazdy czy możliwość tworzenia własnych baz, co pozwala im zapuszczanie się w bardziej oddalone i niebezpieczne miejsca.

Poznaj podwodny świat nieznanej planety, w którym czeka na ciebie tyle samo cudów, co zagrożeń. Twórz wyposażenie, pływaj łodziami podwodnymi i wykorzystaj swój spryt, by poskromić podmorską faunę. Eksploruj bujne rafy koralowe, podwodne wulkany i systemy jaskiń, ale przede wszystkim: przetrwaj!

Subnautica to gra przygodowa, której akcja toczy się na obcej wodnej planecie. Ogromny otwarty świat pełen cudów i niebezpieczeństw czeka!

Nurkuj w rozległym podwodnym świecie

Rozbiłeś się na nieznanej wodnej planecie i teraz jedyna droga prowadzi w jej głębiny.
Ocean w grze Subnautica to niezwykle interesujące miejsce, pełne skąpanych słońcem raf koralowych, pól lawy i zdradliwych jaskiń. Pamiętaj o zapasach tlenu, bo eksploracja dna usianego lasami wodorostów, rafami i jaskiniami może skończyć się tragedią. W głębinach nie będziesz sam – niejednokrotnie spotkasz stworzenia, czasem pożyteczne, ale w większości niebezpieczne.

Zbieraj, twórz i przetrwaj

Po katastrofie twojej kapsuły ratunkowej czas nieubłaganie biegnie naprzód. Musisz zdobyć wodę pitną, pożywienie i zacząć tworzyć narzędzia, które umożliwią ci eksplorację. W głębinach pod tobą znajdziesz wszystko, czego ci potrzeba. Wytwarzaj noże, oświetlenie, sprzęt do nurkowania, a nawet łodzie. Schodź coraz głębiej, by zdobyć rzadsze surowce, niezbędne do stworzenia bardziej zaawansowanego wyposażenia.

Buduj podwodne osady

Buduj bazy na dnie oceanu. Wybieraj spośród różnych układów i komponentów, mając na uwadze szczelność konstrukcji i rosnące ciśnienie. Wykorzystaj stworzoną infrastrukturę do magazynowania zapasów, parkowania pojazdów i uzupełniania tlenu przed wyruszeniem w dalszą drogę w głąb oceanu.

Odkryj tajemnicę

Co się wydarzyło na tej planecie? Wszystko wokół mówi ci, że coś jest nie tak. Co spowodowało, że się rozbiłeś? Czy morskie stworzenia trawi jakaś infekcja? Kto zbudował te tajemnicze struktury? Czy uda ci się opuścić tę planetę?

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Subnautica" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.