CENA: 189,90
139
90
Oszczędzasz 50,00
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu lub do godziny 00:00 w dniu .
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Anuman
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760156482569
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat Przemoc
:

Asterix XXL 2 Remastered Edycja limitowana Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Znacząco poprawiona wersja trójwymiarowej platformówki z 2005 roku, korzystającej z licencji popularnych komiksów o Asteriksie i Obeliksie.

W grze znajdziemy wiele zręcznościowych elementów, a także solidną dawkę doskonałego, abstrakcyjnego humoru.
Gracz przejmuje kontrolę nad Asteriksem i Obeliksem. Akcja gry toczy się w czasach Imperium Rzymskiego. Wszyscy druidzi w Galii nagle zniknęli, poza jednym, zwanym Getafiksemi i będącym przyjacielem głównych bohaterów. Ten jednak zachowuje się wyjątkowo dziwnie i w każdej chwili może wyzionąć ducha. Wszystko wskazuje na to, że rozwiązanie zagadki zniknięcia mędrców będzie wymagało podróży do parku rozrywki o nazwie Las Vegum.Asterix & Obelix XXL 2: Remastered jest klasyczną trójwymiarową platformówką. Protagonistów obserwujemy z różnych perspektyw (najczęściej zza ich pleców, jednak kamera przemieszcza się czasami w trakcie gry). Zabawa polega na eksplorowaniu Las Vegum, omijaniu pułapek, walce z rzymskimi legionistami i odkrywaniu głównego wątku fabularnego. Miasto podzielone jest na kilka wielkich dzielnic, m.in. Little Paris, LuckSore, WCW, Little Venetia czy bajeczna Pirate Island. Z pomocą przychodzi nam także niejaki Sam Shieffer – były rzymski szpieg, dzięki któremu możemy nauczyć się kilku niezwykle przydatnych sztuczek.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Y2K_PL
Z nami od: 2012/12/18

Y2K_PL

1 1

Grę zamówiłem w czwartek w nocy - dzień przed premierą - a w sobotę kurier już stał z grą

Opakowanie kartonowe w całości po angielsku (co dla mnie jest ogromnym plusem - jako kolekcjoner nie przepadam za polskimi pudełkami, zresztą są one dużo mniej warte przy próbie odsprzedaży na ebayu), pudełko z grą po ang., fr. i innych językach.

Dołączone figurki też bardzo fajne jak za grę za 180 zł. Szkoda, że ani Crash, ani Spyro nie zawierały NIC poza grą. Niech inni wydawcy się uczą. Aha, gra instaluje się mega szybko (2GB - 3-5 minut) i chyba nie pobiera nic z sieci (XOX). Piszę o tym, bo ze Spyro to było przegięcie - u mnie ok 12 h przy transferze deklarowanym 10 Mb - masakra.

Nie grałem w oryginał, ale gra jest bardzo przyjemna i zawiera MNÓSTWO easter eggów z innych gier (po 1 h grania znalazłem Mario z Sunshine'a, Bombermana, Yoshi's egg, Tetris).

Natomiast małym minusem może być jakikolwiek brak polskiego języka w grze. Miała to być chyba wersja kinowa (audio ang. i pol. napisy), ale niestety tak nie jest. I raczej moje ustawienia konsoli są prawidłowe, bo Spyro mówił po polsku, a Crash miał polskie napisy. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale dla rodzica kupującego grę na prezent dla dziecka może być to istotna informacja.