129
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5055856428077
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Dishonored & Prey The Arkane Collection Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wydanie zawiera:
  • Prey
  • Dishonored Definitive Edition
  • Dishonored Death of the Outsider
  • Dishonored 2


Świętuj 20 niesamowitych lat Arkane Studios dzięki kolekcji Arkane z okazji 20-lecia! Dzięki katalogowi, który zgromadził setki nagród, w tym liczne nagrody Game of the Year, Arkane Studios spędziło ostatnie dwie dekady na doskonaleniu swojego unikalnego stylu i naprawdę wciągającej rozgrywki.Kolekcja obejmuje największe hity Arkane Studios, od rozkładających się brukowanych ulic Dunwall i tętniących życiem wybrzeży Karnaki, aż po opanowane przez obcych hale w stylu art deco stacji kosmicznej Talos I.

Dishonored & Prey: The Arkane Collection zawiera:

DISHONORED: DEFINITIVE EDITION
Poznaj ostateczną kolekcję. Dishonored - zdobywca ponad 100 tytułów Game of the Year - to wciągająca gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, w której wcielasz się w nadprzyrodzonego zabójcę napędzanego zemstą. Dzięki elastycznemu systemowi walki Dishonored możesz kreatywnie eliminować cele, łącząc nadprzyrodzone zdolności, broń i niezwykłe gadżety, którymi dysponujesz. Ścigaj swoich wrogów pod osłoną ciemności lub bezlitośnie atakuj ich czołowo z wyciągniętą bronią. Wynik każdej misji zależy od dokonanych wyborów.

Ta kompletna kompilacja zawiera całą dodatkową zawartość - Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches i Void Walker’s Arsenal.

DISHONORED 2
Powtórz swoją rolę zabójcy nadprzyrodzonych w Dishonored 2. Graj w świecie, w którym zderzają się mistycyzm i przemysł. Czy zdecydujesz się zagrać jako cesarzowa Emily Kaldwin czy królewski obrońca Corvo Attano? Czy przejdziesz przez grę niezauważony, wykorzystasz w pełni jej brutalny system walki, czy też połączysz oba? Jak połączysz unikalny zestaw mocy, broni i gadżetów swojej postaci, aby wyeliminować wrogów? Historia reaguje na twoje wybory, prowadząc do intrygujących rezultatów, gdy wykonujesz każdą z ręcznie wykonanych misji w grze.

DISHONORED: DEATH OF THE OUTSIDER
Bądź złą zabójczynią nadprzyrodzoną i wciel się w rolę notorycznej Billie Lurk, która spotyka się ze swoim mentorem Daudem, aby dokonać największego zamachu, jaki kiedykolwiek wymyślono. Opierając się na charakterystycznej dla Dishonored 2 rozgrywce i stylu graficznym, Death of the Outsider oferuje wszystkie cechy charakterystyczne serii, w tym brutalne systemy walki, unikalny projekt poziomów i wciągającą historię, która odpowiada na każdy twój wybór. Dzięki fascynującym postaciom i ekscytującej akcji Death of the Outsider jest idealnym punktem wyjścia dla nowicjuszy w serii Dishonored, zapewniając jednocześnie znaczące rozszerzenie rozgrywki i świata dla długoletnich fanów.

PREY
W Prey jesteś pierwszym człowiekiem wyposażonym w obce moce na pokładzie stacji kosmicznej Talos I. Stacja kosmiczna została opanowana przez wrogich kosmitów i teraz jesteś ścigany. Zagłębiając się w mroczne sekrety Talosa I i swojej własnej przeszłości, musisz przetrwać, używając narzędzi znalezionych na stacji, sprytu, broni i zdolności do nadwyrężania umysłów, aby pokonać zagrożenie ze strony obcych Tyfonów. Los Talosa I i wszystkich na pokładzie jest w twoich rękach.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dishonored & Prey The Arkane Collection" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.