CENA: 199,99
99
90
Oszczędzasz 100,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Capcom
Kod:
885370844948
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Dead Rising 3 Apocalypse Edition Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Gra Dead Rising 3 jest dostępna tylko na konsolę Xbox One i stanowi kontynuację jednej z najpopularniejszych serii tytułów z motywem zombie. Akcja toczy się 10 lat po wydarzeniach w Fortune City z Dead Rising 2. Gracze poznają Nicka Ramosa — młodego mechanika z dziwnym tatuażem i tajemniczą przeszłością, który musi znaleźć drogę ucieczki z ogarniętego zarazą miasta Los Perdidos, zanim wojsko zmiecie je z powierzchni ziemi. Nick nie poradzi sobie w pojedynkę. By przetrwać, musi działać z innymi ocalonymi. Razem muszą wydostać się z miasta, nim będzie za późno.Wciągający otwarty świat, intensywna akcja i ogromna swoboda dostosowania broni i postaci. Dead Rising 3 to nowa jakość zabawy w zabijanie zombiaków.

Zombie z Los Perdidos są sprytniejsze i groźniejsze niż kiedykolwiek. Zaawansowana sztuczna inteligencja i zbiorowa świadomość hordy sprawia, że przeżycie wymaga od graczy dużego sprytu, zaciętej walki i twórczego myślenia.

Całkiem nowy Kinect sprawia, że zombie słyszą dźwięki nie tylko w grze i reagują na hałasy z mieszkania.

Xbox SmartGlass oferuje więcej zabawy w Dead Rising 3 w trybie online. Na urządzeniu z funkcją SmartGlass możesz połączyć się z siecią ZDC (Zombie Defense and Control), by uzyskać dostęp do specjalnych misji, nowych broni, potężnego wsparcia wojska i nie tylko!* *Wymaga zgodnego urządzenia z aplikacją Xbox SmartGlass i połączenia internetowego; obowiązują opłaty za korzystanie z Internetu.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Hity Nintendo
w nowych cenach!
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dead Rising 3 Apocalypse Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.