CENA: 259,90
35
00
Oszczędzasz 224,90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Microsoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
889842224054
Klasyfikacja PEGI:
Dyskryminacja Rozgrywka sieciowa Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

Crackdown 3 Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Crackdown 3 Standard Edition – najważniejsze informacje:
 • Wciel się w potężnego agenta i połóż kres przestępczości. 
 • Doskonal umiejętności superagenta i ochroń miasto przed przestępcami. 
 • Graj samodzielnie lub w trybie kooperacyjnym ze znajomym i poznaj dokładnie rozbudowany świat. 
 • Wywab przywódców świata przestępczego z ich dobrze strzeżonych kryjówek, realizując wyznaczone cele i pozbywając się wyższych rangą gangsterów. 
 • Spróbuj sił w zupełnie nowym trybie wieloosobowym „Strefa rozwałki”, w którym możesz siać spustoszenie do woli. Gra wieloosobowa online wymaga subskrypcji Xbox Live Gold (sprzedawanej oddzielnie). 
 • Gra ulepszona dla Xbox One X 
 • Gra w angielskiej wersji językowej 

Czas zrobić porządek
Nadszedł czas, by wcielić się w potężnego agenta i położyć kres przestępczości w ogarniętym chaosem i zniszczeniem otwartym świecie Crackdown 3. Poznaj wszystkie zakątki New Providence, pędź ulicami miasta w kultowych pojazdach i używaj niesamowitych umiejętności, aby powstrzymać bezlitosną organizację przestępczą. Graj samodzielnie, w trybie kooperacyjnym ze znajomym lub w nowym trybie gry wieloosobowej „Strefa rozwałki”, w którym najlepszym sposobem na pokonanie rywali jest niszczenie otoczenia. Gra online w trybie wieloosobowym wymaga subskrypcji Xbox Live Gold (sprzedawanej osobno).Zdolności za zabijanie
Doskonal umiejętności superagenta, by poruszać się niczym błyskawica, przeskakiwać drapacze chmur i rzucać ciężarówkami w przeciwników. Dzięki temu z łatwością ochronisz miasto przed bezlitosnymi przestępcami.

Otwarty świat pełen niebezpieczeństw
Graj samodzielnie lub w trybie kooperacyjnym ze znajomym i poznaj dokładnie rozbudowany świat, by przedostać się do siedzib organizacji przestępczych i doprowadzić je do upadku.

Wybuchowa walka z przestępczością
Wywab przywódców świata przestępczego z ich dobrze strzeżonych kryjówek, realizując wyznaczone cele, niwecząc ich przestępcze plany i pozbywając się wyższych rangą gangsterów.

Zupełnie nowy tryb wieloosobowy „Strefa rozwałki”
Crackdown 3 wprowadza nowy tryb gry wieloosobowej „Strefa rozwałki”, w którym najlepszym sposobem na pokonanie rywali jest niszczenie otoczenia.

*Ważne informacje
 1. Dostęp do gry wieloosobowej online: gra online w trybie wieloosobowym na platformie Xbox wymaga konta Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).
 2. Granie w rozdzielczości 4K: tryb 4K Ultra HD tylko na konsolach Xbox One X; wymagany kompatybilny telewizor.
 3. Informacje o grze: wymagane do 75 GB wolnego miejsca (ilość wymaganego miejsca może ulec zmianie). Dodatkowe urządzenie magazynujące, łącze szerokopasmowe (mogą być pobierane opłaty usługodawcy internetowego), Konto Microsoft i Xbox Live mogą być wymagane podczas instalacji, niektórych aktualizacji, funkcji gry oraz zapisywania ustawień rozgrywki i informacji (xbox.com/xboxone/gettingstarted and xbox.xom/live).
 4. HDR: tryb HDR tylko na konsolach Xbox One S i Xbox One X; wymagany kompatybilny telewizor. 

WAŻNE: pobierając to oprogramowanie, akceptujesz Umowę o świadczeniu usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Aby użyć tego kodu, potrzebujesz konsoli Xbox One lub komputera z systemem Windows 10 zgodnego z wymaganiami sprzętowymi dla gry dostępnymi na stronie xbox.com lub udostępnionymi na krótko przed jej premierą. Wymagane szerokopasmowe połączenie internetowe (obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych).

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Crackdown 3" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.