189
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Koei
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5060327535413
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Attack on Titan 2 Final Battle Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Attack on Titan 2: Final Battle to kompletna edycja gry Attack on Titan 2, stanowiącej adaptację serialu anime (i mangi) znanego w Polsce jako Atak Tytanów. Wprowadzoną w niej dodatkową zawartość posiadacze oryginalnej wersji mogą zdobyć poprzez zakup pakietu zatytułowanego Final Battle Upgrade Pack. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwowzoru z 2018 roku, produkcja została opracowana przez wyspecjalizowane w gatunku slasherów studio Omega Force.

Attack on Titan 2: Final Battle zabiera nas do fantastycznego, postapokaliptycznego świata. Po tym jak pojawili się w nim gigantyczni Tytani, ludzkość znalazła się na skraju zagłady. Ci, którym udało się przetrwać, chronią się w otoczonych murami miastach-fortecach, a ich ostatnią nadzieją są specjalnie wyszkoleni wojownicy stawiający czoła olbrzymom. Oryginalne Attack on Titan 2 prezentowało wydarzenia przedstawione w drugim sezonie serialu, jednak wersja Final Battle została wzbogacona o bohaterów oraz misje zaczerpnięte z trzeciej serii.W Attack on Titan 2: Final Battle akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Filarem rozgrywki są pojedynki z tytułowymi gigantami, których eliminujemy przy pomocy broni białej (w tej wersji autorzy oddają nam do dyspozycji dodatkowe narzędzia mordu, na czele z orężem zwanym Thunder Spear), stopniowo pozbawiając ich kończyn, by w rezultacie powalić ich na ziemię oraz dobić. Warto zaznaczyć, że ze względu na ich gargantuiczne rozmiary większość czasu spędzamy w powietrzu dzięki przyrządowi o nazwie Three Dimensional Maneuver Gear. Oczywiście Tytani starają się zmiażdżyć lub złapać protagonistę; z tego względu podczas potyczek należy nieustannie mieć się na baczności, by w razie potrzeby szybko wykonać unik. W przerwach pomiędzy kolejnymi pojedynkami możemy natomiast odwiedzić osadę bohatera, by ulepszyć lub naprawić jego wyposażenie, nauczyć go nowych zdolności, a także porozmawiać z postaciami neutralnymi (niektóre z nich mają dla nas zadania poboczne).

W Attack on Titan 2: Final Battle można grać w pojedynkę lub w towarzystwie innych graczy, w ramach internetowego trybu współpracy.

Trójwymiarowa grafika gry Attack on Titan 2: Final Battle może się podobać, gdyż utrzymano ją w znanej z oryginału, mangowej stylistyce. Ponadto w poszczególne postacie wcielają się aktorzy znani z pierwowzoru.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Attack on Titan 2 Final Battle" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.