CENA: 89,99
79
90
Oszczędzasz 10,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5030931112270
:
:
:

Need for Speed Rivals Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Oto Redview County. Rywalizacja pomiędzy policją i uczestnikami wyścigów ulicznych trwa tu dzień i noc. Obie strony prowadzą wojnę o pozyskanie mediów społecznych, lokalnych i krajowych, próbując zdobyć najlepsze auta, modyfikacje i gadżety techniczne. Ryzykuj wszystko. Nie ufaj nikomu.

Najważniejsze cechy:
  • Rywalizacja o wysoką stawkę. Kierowcy są samotnymi wilkami, pracującymi na swoją chwałę w szybkich autach stworzonych do szaleńczych wyścigów. Policjanci działają w grupach, starając się wszelkimi dostępnymi sobie środkami złapać kierowców. Zmieniaj rolę, kiedy chcesz, i rywalizuj w zupełnie nowym systemie punktacji, stawiając na szali zdobyte punkty prędkości w nadziei zgarnięcia cenniejszych nagród.
  • All-Drive. Nowy tryb w Need for Speed Rivals zaciera granicę między rozgrywką jednoosobową i wieloosobową, umożliwiając płynne przejście do świata, w którym Twoi znajomi biorą właśnie udział w wyścigu lub pościgu. Bez poczekalni, bez czekania. Drogi wyścigów i pościgów się krzyżują, tworząc rzeczywistość pełną niepowtarzalnych sytuacji.
  • Twoje auto to Ty! Podrasuj swój samochód, korzystając z najnowszych modyfikacji i ulepszeń technicznych. Nadaj mu wyjątkowy styl, przebierając w wielu nowych lakierach, wzorach, tablicach rejestracyjnych, obręczach i kalkomaniach, które odróżnią Twoje auto od pojazdów znajomych i rywali. Możesz zapisywać różne konfiguracje, zachowując szereg pakietów wizualnych do późniejszego użycia.
  • Modyfikacje pojazdów. Emocje podczas jazdy są jeszcze intensywniejsze dzięki specjalnym urządzeniom dostępnym dla graczy po obu stronach prawa. Kierowcy mają do dyspozycji takie wyposażenie, jak zakłócacz czy nadajnik impulsów elektromagnetycznych. Policjanci mogą dokonywać gwałtownych zatrzymań z użyciem fal uderzeniowych, blokad drogowych, wsparcia helikopterów z powietrza i nie tylko. Którąkolwiek ze stron wybierzesz, będziesz mieć do pomocy technikę ułatwiającą uzyskanie przewagi nad rywalem.


WAŻNA INFORMACJA dla posiadaczy konsoli XBOX360 w wersji:

·         XBOX360 S 4GB

·         XBOX360 ARCADE

XBOX360 CORE

DO INSTALACJI I URUCHOMIENIA GRY WYMAGANY JEST ORYGINALNY DYSK TWARDY Z MINIMUM 2GB DOSTĘPNEGO MIEJSCA.

DYSK TWARDY JEST SPRZEDAWANY ODDZIELNIE W PRZYPADKU MODELI XBOX 360 S 4GB ORAZ XBOX 360 ARCADE I XBOX360 CORE.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
PROMOCJA!
Tylko do 27.10.
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Mike
Z nami od: 2013/11/21

Mike

0 0

@kevi....po co te żale

Nie rozumiem po co tobie AA skoro mamy otwarty świat i cały czas zabawę w trybie Multi z innymi graczami(można to wyłączyć w All Drive i przejść na grę solo lub prywatną w opcjach)Fakt gra gubi klatki ale to nie jest nowa generacja aby oczekiwać czegoś ekstra.X 360 już ma swoje lata i to co wycisnął z niego BF3 to jest max. Na poziomach 15+ wtedy zaczyna się zabawa bo dotrzeć do kryjówki z 200 tys SP to już wyzwanie (nie wspomnę o wyzwaniu xboxowym na 500 tys SP)Słowem kolejny NfS w serii wrzuca troche świeżości trzeba, się przyzwyczaić do nowości ale i tak jest to typowa Arcadowa ścigałka bez żadnych głębszych sensów

kevi
Z nami od: 2013/11/20

kevi

0 0

...:(

Witam.
Nie będę się rozpisywał. Brak AA aż kłuje w oczy , momentami gubi sporo klatek, i grafika (to jakieś nieporozumienie) aż dziw bierze ,że EA podpisało się pod tym tytułem . Omijać szerokim łukiem . Ta gra w wersji na x360 to po prostu żenada.