CENA: 129,99
114
90
Oszczędzasz 15,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5030917199288
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Call of Duty Trylogia Modern Warfare Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kultowa trylogia Modern Warfare wreszcie w jednym pudełku! To esencja serii Call of Duty - trzy wysoko oceniane i wielokrotnie nagradzane strzelaniny, przedstawiające konflikt świata zachodniego z rosyjskimi ultranacjonalistami. Wyrusz na niezwykłą misję w ukraińskiej Prypeci, bądź świadkiem kontrowersyjnych scen na rosyjskim lotnisku, zmierz się w trybie wieloosobowym.

CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE (angielska wersja językowa):
  • Gra, która zrewolucjonizowała gatunek strzelanin
  • Kilkadziesiąt nagród dla najlepszej gry roku
  • Rozbudowany tryb wieloosobowy
  • Kilkanaście milionów sprzedanych egzemplarzy

Gra z gatunku FPS należąca do bestsellerowego cyklu, kojarzonego pierwotnie wyłącznie z II Wojną Światową. W czwartej części utalentowani twórcy z firmy Infinity Ward postanowili jednak zerwać z tradycją, serwując nam konflikt zbrojny z przełomy XX i XXI wieku. Za tą wojenną zawieruchą stoi rosyjski skrajny nacjonalista nazwiskeim Zakajew, inspirujący światowy terroryzm, celem odwrócenia uwagi mocarstw od swojej próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie,

Przejmujemy oczywiście kontrolę nad postaciami rozmaitych żołnierzy, uczestniczącymi we wspomniamych działaniach militarnych. Hollywoodzki scenariusz w ramach trybu single player gwarantuje graczom emocjonującą i zróżnicowaną zabawę od początku do końca. Przygotowano dla nas m.in. desant z helikoptera UH-60 Black Hawk, działanie głęboko na terytorium wroga w pełnym kamuflażu typu Ghillie Suit i prowadzenie ognia z pokładu samolotu AC-130. Poszczególne misje bojowe zlokalizowano w rozmaitych zakątkach globu ziemskiego. Trafiamy m.in. na Bliski Wschód, gdzie jako żołnież amerykańskiej piechoty morskiej walczymy z islamskimi terrorystami, a także operujemy na terytorium wschodnioeuropejskim, kierując żołdakiem rosyjskim w wojnie domowej.

Developerzy opracowali oprawę graficzną, kipiącą nowoczesnymi rozwiązaniami wizualnymi (głębia ostrości, realistyczne cieniowanie etc.), jak również naturalnie funkcjonujący system fizyczny (przykładowo od fali uderzeniowej, powstałej w wyniku wybuchu, przewracają się metalowe beczki i drewniane skrzynie, a nawet ceglane ściany). Nie zapomniano też o nastrojowych motywach muzycznych i sugestywnych efektach dźwiękowych. Całość dopełnia tryb multiplayer, umożliwiający widowiskową rozgrywkę online.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 (polskie napisy):
  • Hitowa kontynuacja Modern Warfare
  • Jeszcze więcej akcji i emocji
  • Zawiera dodatek Stimulus Package z dodatkowymi mapami

Autorzy odwzorowali wiele najnowszych technologii wojskowywirtualnej. Ważnym aspektem gry są również bardzo urozmaicone i intensywne misje - uczestniczymy tylko i wyłącznie w niezwykle dynamicznych operacjach militarnych. Często podczas nich wykorzystujemy rozmaite pojazdy i dodatkowy sprzęt oraz działamy w większej grupie.

Twórcy przygotowali widowiskową oprawę audiowizualną oraz bardzo rozbudowany moduł rozgrywki sieciowej, składający się z kilku ciekawych form zabawy. Nowością jest tryb Operacje Specjalne, w ramach którego przygotowano 23 krótkie, lecz niezwykłe dynamiczne zadania. Można je wykonywać samemu, lub w trybie kooperacji z innym graczem przez internet lub na podzielonym ekranie.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3 (polskie napisy):
  • Finałowa odsłona sagi Modern Warfare
  • Nowy tryb gry: Survival, w którym gracz walczy z nacierającymi falami przeciwników
Kolejna odsłona bestselerowej serii Call of Duty stanowi kontynuację wydarzeń przedstawionych w Call of Duty: Modern Warfare 2. Wcelając się w żołnierzy gracze próbują powstrzymać wrogie siły, zagrażające bezpieczeństwu i pokojowi na świecie. Decyzją koncernu Activision, który posiada prawa do marki Call of Duty, seria rozwijana jest równolegle w dwóch kierunkach - współczesnym i historycznym. Cykl Modern Warfare, za którym stoi studio Infinity Ward, przedstawia fikcyjne wydarzenia osadzone w bardzo bliskiej przyszłości. Tym razem do prac nad grą włączone zostały także inne należące do Activision studia deweloperskie - Sledgehamer Games i Raven Software. Twórcy postawili sobie za cel zamknąć wątki głównych bohaterów cyklu, jednocześnie wzbogacając rozgrywkę o nowe elementy.

Akcja Call of Duty: Modern Warfare 3 toczy się krótko po wydarzeniach ukazanych w wydanej dwa lata wcześniej drugiej części gry. Scenarzyści zadbali, by fabuła kampanii głównej cały czas trzymała w napięciu. W 16 misjach gracze mają okazję odwiedzić m.in. Dharmasalę (Indie), Nowy Jork (USA), Londym ( Wielka Brytania), Mogadiszu (Somalia), Hamburg (Niemcy). Paryż (Francja), Pragę (Czechy), Berlin (niemcy), Waszyngton (USA) i Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie). W grze nie brakuje także specyficznych lokacji, takich jak: moskiewski Kreml, zamek w czeskich górach czy pokład samolotu transportującego prezydenta Rosji.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Call of Duty Trylogia Modern Warfare" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.