CENA: 149,90
119
90
Oszczędzasz 30,00
Sprzedaż zakończona
Towar wyprzedany.
Wydawca:
Tecmo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060327530654
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Toukiden The Age of Demons PlayStation Vita

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (5)
Toukiden: The Age of Demons to trzecioosobowa gra akcji typu slasher. Została stworzona przez japońskie studio Omega Force i pod wieloma względami przypomina inne serie autorstwa tego dewelopera, jak chociażby Dynasty Warriors i Samurai Warriors.

Akcja przenosi nas do fantastycznego świata (łączącego elementy zarówno mitologii, jak i historii Japonii), który padł ofiarą inwazji demonów (Oni) z podziemnego świata. Fabuła rozpoczyna się osiem lat po rozpoczęciu wojny znanej jako Przebudzenie, a gracz wciela się w jednego spośród elitarnych wojowników nazywanych zabójcami demonów (lub po prostu Zabójcami).Rozgrywka koncentruje się wokół Wioski Utakata, jednego z ostatnich bastionów ludzkości. Gracz popycha historię do przodu, eksplorując ową lokację i rozmawiając z przebywającymi na jej terenie bohaterami niezależnymi, co owocuje otrzymywaniem zadań do wykonania. Można też korzystać z tamtejszych usług, jak na przykład modlitwa w świątyni dająca szansę na otrzymanie bonusów w najbliższej walce.

Kwintesencją zabawy w Toukiden: The Age of Demons jest bowiem toczenie starć z piekielnymi hordami. Wykorzystujemy do tego celu rozbudowany system walki, pozwalający wyprowadzać efektowne kombinacje ciosów. Na szczególną uwagę zasługują tutaj starcia z ogromnymi bossami, których pokonanie wymaga znalezienia specjalnego sposobu – często ma to związek z pozbawianiem przeciwnika kolejnych części ciała przy wykorzystaniu mechanizmu nazwanego przez twórców „mierzonym systemem destrukcji” (co ciekawe, jest on dostępny przez całą grę, również w potyczkach z pomniejszymi przeciwnikami).

Nie mogło zabraknąć również możliwości dostosowania bohatera do swojego stylu gry. Wyraża się to przede wszystkim możliwością wybrania takiego rodzaju broni, jaki najbardziej nam odpowiada (np. miecza lub łuku). Rynsztunek możemy następnie ulepszać, korzystając z usług kowala w Wiosce Utakata, jednak najistotniejszą rolę odgrywają tutaj Mitama, zbierane podczas zabawy dusze poległych bohaterów. Służą one do zaklinania ekwipunku, by nadać mu wyjątkowe zdolności.

Toukiden: The Age of Demons oferuje trójwymiarową oprawę graficzną, która stoi na stosunkowo wysokim poziomie, biorąc pod uwagę możliwości konsol przenośnych firmy Sony. Istotną rolę w omawianej produkcji odgrywa kooperacyjny tryb wieloosobowy, w którym maksymalnie czterech graczy może wspólnie przechodzić misje fabularne.

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Gry z serii LEGO
w nowych cenach!
Super Hity Nintendo w nowych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
-MaxiM-
Z nami od: 2013/04/29

-MaxiM-

0 0

Witam,
Czy będzie można u was zamówić Toukiden Kiwami w najbliższym czasie?

damimavpl
Z nami od: 2014/01/30

damimavpl

0 0

Polecam!

Macie demo na PSN od wczoraj ;-) Ja zamawiam bo DEMO mnie zachęciło.

inMate1818
Z nami od: 2014/01/29

inMate1818

0 0

JEST NAPRADWE DOBRZE !!! :)

Miałem zdecydować o zakupie TOUKIDENa na tydzień przed premierą.Dzisiaj ściągnąłem demo gry i jestem w trakcie ogrywania.Gra wygląda wspaniale,a gameplay jak dla mnie bardzo dobry także nie zastanawiam się dłużej i zamawiam teraz :)

inMate1818
Z nami od: 2014/01/27

inMate1818

0 0

Kupić czy nie kupić....

Sam juz niewiem czy zamawiać.Po obejrzeniu gameplayu żadnych wielkich rewelacji nie widziałem.Cena za gre troche za wysoka.... Decyzje podejme na tydzień przed premierą.

MaxiM
Z nami od: 2014/01/25

MaxiM

0 0

Produkt zacny - gorzej z ceną

Niestety, ale Amazon nie dośc że tańszy, to jeszcze przesyłka za darmo. Soul Sacrifice kupiłem od was za bardzo dobrą cenę w przedsprzedaży rok temu. Nie mogło tak zostać? ;]