2999
00
Wysyłka od 7,95 ZŁ
Prezent:
Star Wars Tales from the Galaxy’s Edge Enhanced Edition VR2
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.

12 miesięcy gwarancji

Wydawca:
Sony
Kod:
711719454298
:

Sony PlayStation VR 2 PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przedstawiamy kontroler PlayStation VR2 Sense

Wchodź w interakcje ze zdumiewającymi wirtualnym światami na niepowtarzalne nowe sposoby, korzystając z efektów dotykowych1, adaptacyjnych efektów „Trigger”1, precyzyjnego namierzania i wykrywania dotyku palcami1– wszystko to jest zintegrowane w niepowtarzalnym, ergonomicznym projekcie.

Precyzyjne sterowanie

 • Chwyć za sprzęt w grze i intuicyjnie wchodź w interakcje z wirtualnym światem wokół siebie, korzystając z drążków analogowych i przycisków akcji, a także z technologii wykrywania ruchu palców.
 • Śledzenie ruchu gałek ocznych, technologia „dołkowanego renderingu” – ostrość na miejscu, na które patrzysz.
 • Dwa ekrany OLED 2000x2040 – rozdzielczość 4K z HDR przy 120 FPS, pole widzenia 110 stopni, możliwość podglądu otoczenia. To wibrujące gogle z wbudowanym silniczkiem!
 • Wyczuj obecność postaci, która szepcze Ci do ucha przez dokanałowe słuchawki mocowane w goglach (w komplecie), lokalizuj przyjaciół i wrogów po odgłosach ostrzału albo stóp i otocz się niewiarygodnie realistycznymi krajobrazami dźwiękowymi. Dźwięk w grze dynamicznie dostosowuje się do Twojej pozycji i ruchów głowy dzięki Tempest 3D AudioTech.
 • Dowolnie odkrywaj nowe światy korzystając z czterech kamer śledzących, wbudowanych w gogle. Uchwycą one każdy ruch bez konieczności użycia kamery zewnętrznej.Projekt smart
Świat jest w Twoich rękach dzięki innowacyjnemu, nowemu sferycznemu projektowi kontrolera PS VR2 Sense, który daje Ci władzę precyzyjnych ruchów i gestów obiema dłońmi.

Śledzenie do środka i na zewnątrz
Dowolnie odkrywaj nowe światy korzystając z czterech kamer śledzących, wbudowanych w gogle. Uchwycą one każdy ruch bez konieczności użycia kamery zewnętrznej. Zwiększony komfort Pozostań w grze dzięki lekkiej, wyważonej soczewce Fresnela, wywietrznikom które ułatwiają przepływ powietrza i zmniejszają parowanie oraz regulowanym paskom, które pozwolą Ci znaleźć idealne dopasowanie.

Efekty gogli
Subtelne, responsywne wibracje gogli1 pochodzące z pojedynczego, wbudowanego silniczka, tworzą niepowtarzalny, namacalny element rozgrywki, od pędu strzały lecącej obok Twojej głowy po przyspieszenie pędzącego pojazdu. Wyczuj obecność postaci, która szepcze Ci do ucha, lokalizuj przyjaciół i wrogów po odgłosach ostrzału albo stóp i otocz się niewiarygodnie realistycznymi krajobrazami dźwiękowymi1. Dźwięk w grze dynamicznie dostosowuje się do Twojej pozycji i ruchów głowy1 dzięki Tempest 3D AudioTech2.

Wykrywanie dotyku palcem
Wyciągnij rękę i dotknij wirtualnego świata wokół siebie, z kontrolerami, które wykrywają rozmieszczenie Twoich palców1, nawet gdy Ty nie naciskasz przycisku.

Efekty dotykowe
Poczuj realistyczne, szczegółowe reakcje na Twoje działania w grze1. Od subtelnych, precyzyjnych wibracji po intensywne pulsowanie, szereg wrażeń ze świata gry zostaje przeniesionych w Twoje ręce, dzięki czemu możesz grać w gry PS VR2 w niewiarygodnie namacalny, nowy sposób.

Adaptacyjne efekty „Trigger”
Poczuj napięcie cięciwy, nagłe kopnięcie zaciętej broni albo rozpadający się obiekt, który miażdżysz swoimi rękami. To adaptacyjne efekty „Trigger”1 dodają dynamicznego oporu w każdym kontrolerze.

Efekty gogli
Subtelne, responsywne wibracje gogli1 pochodzące z pojedynczego, wbudowanego silniczka, tworzą niepowtarzalny, namacalny element rozgrywki, od pędu strzały lecącej obok Twojej głowy po przyspieszenie pędzącego pojazdu.

Wskocz do gry
Po prostu podłącz jeden przewód USB do swojej konsoli PS5 i zacznij grać. Dobierz obszar działania, zanurz się w grze, ciesz się zawartością nie-VR w trybie kinowym albo sprawdź co się dzieje w świecie realnym, po prostu naciskając przycisk i włączając opcję podglądu otoczenia.

PS VR 1 vs 2 – różnice
Nareszcie są nowe gogle PS VR 2 – premiera pierwszej generacji urządzenia miała miejsce jesienią 2016 r. Minęło więc 6,5 roku, w technologii to cała wieczność! Oto podstawowe różnice między PS VR 1 a 2 – sprawdź najważniejsze cechy gogli PlayStation VR 2.

 • Nowe PS VR 2 kompatybilne są tylko z nową konsolą PlayStation 5. Jeśli masz pierwsze PS VR, podłączysz je do obu generacji konsoli.
 • W goglach PS VR2 są dwa ekrany OLED o rozdzielczości 2000×2040 pikseli każdy. Rozdzielczość tak widzianego obrazu to 4K – czterokrotnie więcej niż w PS VR. Maksymalna płynność ruchu wynosi 120 FPS – to możliwe, bo sygnał pochodzi z konsoli nowej generacji.
 • Gogole PS VR 2, kiedy ruszasz oczami, śledzą wzrok! Punkt, na który się patrzysz na ekranie, jest widoczny wyraźniej.
 • Brak kamery zewnętrznej – ruch głowy rejestrują dokładnie cztery kamery wbudowane. Ten system umożliwia także podgląd obrazu prawdziwego świata za okularami – to się nazywa rzeczywistością rozszerzoną.
 • Dla twojej wygody jest też system wywietrzników – koniec z zaparowanymi okularami.
 • Jeden przewód – zastępuje zestaw kabli koniecznych do podłączenia PS VR1!Wibracje w goglach i kontrolerze PS VR 2

To nie koniec innowacji w samych goglach. Z tyłu zamontowano silniczek generujący wibracje, dzięki którym wejdziesz w jeszcze mocniejszą interakcję z grą. W komplecie znajdują się też zupełnie nowe kontrolery PS VR2 Sense. Rozpoznają ruch palców (nawet jeśli nie dotykają powierzchni – możesz gestykulować), mają manetki, przyciski Sony (z figurami), spust i również wibrują.

Parametry:

 • Złącza: USB Typ C
 • Zasilanie: Akumulator Przez konsolę
 • Technologia wyświetlacza: OLED
 • Czujniki: 3-osiowy przyspieszeniomierz 3-osiowy żyroskop 6-osiowy system wykrywania ruchu
 • Ekran: 2000 × 2040 na każde oko Kamery: 4 kamery śledzenia, 2 kamery IR
 • Zintegrowany mikrofon Gniazdo słuchawkowe stereo
 • Kolor: Biało-czarny
 • Załączone wyposażenie: gogle VR, Kabel USB do ładowania, Kontroler PlayStation VR2 Sense™ (L) / (R) z zamocowanymi paskami, Nakładki, Słuchawki stereo

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sony PlayStation VR 2" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.