149
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Red Art Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760328370823
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Record of Lodoss War Deedlit in Wonder Labyrinth PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Record of Lodoss War ~Deedlit in Wonder Labyrinth~ to dwuwymiarowa gra akcji i eksploracji w stylu "Metroidvania", stworzona pod ścisłym nadzorem oryginalnego twórcy Ryo Mizuno, przedstawiająca nieznaną wcześniej historię Deedlita i wydarzenia prowadzące do Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Zarówno fani Record of Lodoss War, jak i zupełnie nowi gracze mogą w pełni cieszyć się tą najnowszą odsłoną serii.Deedlit budzi się nagle w tajemniczym, nieznanym miejscu. Gdzie ja jestem? Dlaczego tu jestem? Nie ma nikogo w pobliżu, kto mógłby odpowiedzieć na jej pytania, a jej pytania spotykają się jedynie z ciszą.

Szukając odpowiedzi, Deed w końcu wyrusza pieszo, samotnie...

Cechy:

  • Ataki mieczem i strzałami - używaj miecza do potężnych ataków w walce wręcz przeciwko wrogom znajdującym się w zasięgu lub stosuj ataki pociskami za pomocą łuku i strzał przeciwko tym znajdującym się dalej.
  • Wymienny sprzęt - dowolnie wyposażaj i wykorzystuj miecze i strzały zdobyte po drodze. Zdobyte potężne bronie i narzędzia możesz wykorzystać w trakcie swojej podróży. Możesz również sprzedać broń, której już nie potrzebujesz.
  • Wymienny żywiołak - Duchy na zmianę wybierają spośród przydatnych duchów żywiołów, aby zmienić różne atrybuty Deedlita. Podczas korzystania z Sylfa, ducha wiatru, ataki oparte na wietrze zadają mniejsze obrażenia. Podczas korzystania z Salamandry, ducha płomienia, ataki oparte na ogniu zadają mniejsze obrażenia.
  • Podniesienie poziomu duchów żywiołów - Możesz podnieść poziom swoich duchów żywiołów, pochłaniając "Krzyki Dusz" generowane podczas atakowania i pokonywania wrogów. Poziom każdego ducha jest wyświetlany jako poziom mocy samego Deeda. Gdy poziom ducha osiągnie maksimum 3, HP zostanie automatycznie odzyskane.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Record of Lodoss War Deedlit in Wonder Labyrinth" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.