149
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Red Art Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760328370823
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Record of Lodoss War Deedlit in Wonder Labyrinth PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Record of Lodoss War ~Deedlit in Wonder Labyrinth~ to dwuwymiarowa gra akcji i eksploracji w stylu "Metroidvania", stworzona pod ścisłym nadzorem oryginalnego twórcy Ryo Mizuno, przedstawiająca nieznaną wcześniej historię Deedlita i wydarzenia prowadzące do Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Zarówno fani Record of Lodoss War, jak i zupełnie nowi gracze mogą w pełni cieszyć się tą najnowszą odsłoną serii.Deedlit budzi się nagle w tajemniczym, nieznanym miejscu. Gdzie ja jestem? Dlaczego tu jestem? Nie ma nikogo w pobliżu, kto mógłby odpowiedzieć na jej pytania, a jej pytania spotykają się jedynie z ciszą.

Szukając odpowiedzi, Deed w końcu wyrusza pieszo, samotnie...

Cechy:

  • Ataki mieczem i strzałami - używaj miecza do potężnych ataków w walce wręcz przeciwko wrogom znajdującym się w zasięgu lub stosuj ataki pociskami za pomocą łuku i strzał przeciwko tym znajdującym się dalej.
  • Wymienny sprzęt - dowolnie wyposażaj i wykorzystuj miecze i strzały zdobyte po drodze. Zdobyte potężne bronie i narzędzia możesz wykorzystać w trakcie swojej podróży. Możesz również sprzedać broń, której już nie potrzebujesz.
  • Wymienny żywiołak - Duchy na zmianę wybierają spośród przydatnych duchów żywiołów, aby zmienić różne atrybuty Deedlita. Podczas korzystania z Sylfa, ducha wiatru, ataki oparte na wietrze zadają mniejsze obrażenia. Podczas korzystania z Salamandry, ducha płomienia, ataki oparte na ogniu zadają mniejsze obrażenia.
  • Podniesienie poziomu duchów żywiołów - Możesz podnieść poziom swoich duchów żywiołów, pochłaniając "Krzyki Dusz" generowane podczas atakowania i pokonywania wrogów. Poziom każdego ducha jest wyświetlany jako poziom mocy samego Deeda. Gdy poziom ducha osiągnie maksimum 3, HP zostanie automatycznie odzyskane.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Record of Lodoss War Deedlit in Wonder Labyrinth" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.