CENA: 219,99
179
90
Oszczędzasz 40,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3760156487090
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Oddworld Soulstorm Day One Edition PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Oddworld: Soulstormis większa, mroczniejsza, odważniejsza platformówka, sequel renomowanej serii gier wideo i wybuchowy druga odsłona w ewolucji rewolucji. Grasz jako Abe, niechętny bohater Mudokonów, który nieumyślnie wywołał powstanie i teraz musi poprowadzić swoich pobratymców w walce o wolność przeciwko kartelowi Magog i rządzącej planetą władzy.

Abe będzie walczył o przetrwanie z rządzącą planetą i dobrze finansowaną władzą. Są oni uzbrojeni we wszystkie środki opresji, od propagandy, przez biologię, po bezwzględną, śmiercionośną siłę.Możesz spróbować poznać przeznaczenie Abe'a i uwolnić ponad 1000 jego zwolenników, lub ponieść porażkę i być świadkiem likwidacji całego jego gatunku.

Gotowy czy nie, cały los gatunku Mudokonów jest w rękach Abe'a (i Twoich) w grze Oddworld: Soulstorm. Odkryj ogromne, kinowe środowisko w skali 2.9D, wypełnione zapierającą dech w piersiach grafiką. Zbieraj zapasy, wytwarzaj broń, uzbrajaj swoich wyznawców, rozwiązuj zagadki i bezpiecznie dostarcz wszystkich 1000 wyznawców Abe'a na wolność.

Cechy:
 • Przygodowa platformówka akcji - ewolucja gatunku platformówek poprzez dodanie elementów RPG z możliwością sterowania graczem, który może grać tak, jak chce, agresywnie lub pasywnie.
 • Narracja - mroczna fabuła z pokręconym poczuciem humoru, która rzuca światło na ironię ludzkiej kondycji.
 • 2.9D - Epickie środowiska o ogromnej skali, które można eksplorować wchodząc w świat, zamiast ograniczać się do tradycyjnej platformówki z przewijaniem w bok
 • Quarma (wymyśl Karmę) - Quarma to funkcja informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym, która odzwierciedla twoje działania w grze i będzie wpływać na Abe'a, jego zwolenników, jego umiejętności i twój wynik w trakcie gry
 • Ekonomia padlinożercy - Kieszonkuj wrogów, plądruj schowki, przeszukuj śmietniki, aby zdobywać zasoby. Wymieniaj je w automatach, aby uzyskać produkty, które dadzą Ci więcej swobody w podejmowaniu wyzwań, jakie stawia przed Tobą gra.
 • Ekonomia Łupieżcy - Kradnij wrogów, plądruj schowki, przeszukuj śmietniki, aby zdobywać surowce. Wymieniaj je w automatach, aby zdobyć produkty, które dadzą Ci większą swobodę w podejmowaniu wyzwań w grze.
 • Siła w liczbach - Im więcej wyznawców uratujesz, tym silniejsze stanie się powstanie. Podaruj im spreparowane przedmioty. To od Ciebie zależy, czy będą oni agresywni czy pasywni.
 • Rozgrywka - Przygodowa platformówka akcji w 2,9D. Przewidywany czas przejścia gry za pierwszym razem to 15 godzin. Łowcy osiągnięć i perfekcjoniści mogą bez problemu grać przez dziesiątki godzin.
 • Tablice liderów - Wszystkie poziomy oferują system liczenia punktów, tablice liderów, osiągnięcia i odznaki.


Aby wykorzystać kody przypisane do zrealizowanego zamówienia przedpremierowego na bonusy z gry Oddworld: Soulstorm w postaci cyfrowego soundtracku i artbooka należy:
 1. Wejdź na stronę https://www.microids.com/oddworldsoulstorm/.
 2. Wpisz kod Microids w puste pole.
 3. Kliknij "WYŚLIJ", aby pobrać cyfrowy artbook lub oryginalną ścieżkę dźwiękową. Będziesz miał 24 godziny na pobranie bonusu po wpisaniu kodu.
 4. Powtórz czynność z drugim kodem, aby otrzymać drugi bonus.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Oddworld Soulstorm Day One Edition" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.