CENA: 289,99
219
90
Oszczędzasz 70,09
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Milestone
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8057168501438
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

MXGP 2020 PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wielki powrót oficjalnej gry Mistrzostw Świata w Motocrossie!Wskakuj na motocykl i daj się porwać adrenalinie! Przejmij kontrolę i zobacz nowości!

CECHY GRY:
  • Ty jesteś mistrzem - Rzuć wyzwanie wszystkim kierowcom, motocyklom i zespołom z kategorii 2020 MXGP oraz MX2. Rozwiń się jako kierowca i zostań mistrzem, jakim zawsze chciałeś być!
  • Zaprojektuj sobie skoki - Nowy, rewolucyjny edytor pozwoli ci na stworzenie idealnego toru. Wybieraj spośród rozmaitych ustawień i terenów, a potem podziel się swoją twórczością ze społecznością graczy!
  • Plac zabaw i Waypoint - Doskonal swoje umiejętności w inspirowanej norweskimi fiordami strefie treningowej i przy okazji podziwiaj widoki! Podnieś rywalizację na nowy poziom w trybie Waypoint, gdzie stworzysz własne trasy umieszczając punkty kontrolne na mapie. Podziel się najlepszym czasem w sieci i zdobądź punkty, które pozwolą ci na przejście gry.
  • Rywalizacja w sieci - Nowe, dedykowane serwery podniosą poziom sieciowej rozgrywki. Porządne połączenie bez lagów sprawi, że już żadna wymówka nie zadziała, nowe wyzwania czekają!
  • Dostosowanie ekstremalne - Uwolnij wyobraźnię i osiągnij najlepsze wyniki w dostosowywaniu motocykli i kierowców za pomocą ponad 110 oficjalnych marek. To nie tylko dobrze wygląda, ale wpłynie też na samą rozgrywkę.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowa
ulepszona wersja!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "MXGP 2020" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.