<
199
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Nacon
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3665962016840
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Session Skate Sim PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zainspirowana złotą erą skatingu ulicznego - latami 90-tymi - Session: Skate Sim pozwoli Ci doświadczyć prawdziwego skateboardingu i jego kultury. Bez systemu punktacji, tylko Ty, Twój spot i Twoja wyobraźnia! Nie ma potrzeby, aby sędziowie mówili ci, że twój noseslide lub varial heelflip jest idealny dla tego spotu.Twórcy dodali do gry kilka ikonicznych miejsc, w których możesz jeździć na deskorolce i wyrazić swoją kreatywność, w tym Black Hubbas (Nowy Jork), Brooklyn Banks (Nowy Jork), FDR Park (Filadelfia) i wiele innych miejsc.

Cechy:

  • REALISTYCZNY GAMEPLAY - Dzięki sterowaniu za pomocą dwóch drążków, każdy z nich reprezentuje jedną z Twoich stóp. Będziesz musiał nauczyć się kontrolować je i przenosić ciężar, tak jak na prawdziwej deskorolce. Fizyka gry została opracowana z naciskiem na realizm, płynność i wrażenia. Tak jak w prawdziwym życiu dla nowego skateboardzisty, pierwsze godziny mogą wydawać się trudne, ale kiedy już opanujesz technikę, poczujesz niezrównany dreszczyk emocji, kiedy wykonasz swojego pierwszego kickflipa!
  • "IF IT WASN'T CAUGHT ON VIDEO, IT DIDN'T HAPPEN" - Jazda na łyżwach i ściąganie najlepszych linii w najlepszych spotach to jedno, ale jeśli nie ma nikogo, kto by to sfilmował, to tak naprawdę nic się nie stało... W Session: Skate Sim możesz filmować za pomocą filtra 1990s lub obiektywu fisheye, a także możesz użyć edytora wideo, aby tworzyć swoje klipy i udostępniać je. Możesz grać z wieloma opcjami, w tym zmieniać pole widzenia, porę dnia, filtry i różne widoki kamery (statyw, orbita itp.). Session: Skate Sim oferuje również możliwość przejścia od skatera do filmowca: ściągnij swoje ruchy, a następnie przejdź do trybu filmowego, aby doświadczyć akcji z punktu widzenia operatora kamery i stworzyć najlepszy klip
  • KUSTOMIZACJA - Pokaż swój styl dzięki rozbudowanemu systemowi dostosowywania skatera i deskorolki. Wykonując wyzwania, zarabiasz pieniądze, które możesz wydać w skate shopach. Znajdziesz tam prawie 200 przedmiotów od najlepszych marek, takich jak Fallen, Zero, GrindKing, Thankyou, HIJINX Net, Antilanta, Roger Skate CO, No-Comply i innych. Możesz również dostosować swoją deskorolkę za pomocą ponad 250 części od znanych marek, takich jak No-Comply, GindKing, Thankyou i wielu innych. Oprócz aspektu projektowego, komponenty (trucki, riser pady, koła...) wpływają na sposób, w jaki jeździsz na deskorolce. Znajdź te odpowiednie dla swojego stylu i shreduj najbardziej kultowe miejsca!

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Session Skate Sim" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.