159
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Just For Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3700664529127
:

Edge Of Eternity PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W rozdartym świecie mieszkańcy Heryon toczą desperacką wojnę z tajemniczym najeźdźcą.Gdy konflikt magii i technologii rozrasta się do rozmiarów kataklizmu, na polu bitwy pojawia się nowe zagrożenie. Tocz epickie bitwy turowe, podążając za Daryonem i Selene w ich dążeniu do odnalezienia lekarstwa na wszechogarniającą Korozję.

Cechy:
Porywająca przygoda JRPG - przeżyj wyjątkową i wielką opowieść o nadziei i poświęceniu Epicka ścieżka dźwiękowa skomponowana przez legendę branży, Yasunori Mitsudę!
Obsada charyzmatycznych postaci - Poznaj obsadę większych niż kiedykolwiek towarzyszy, z których każdy posiada własny zestaw umiejętności. Obserwuj, jak żyją i rozwijają się w trakcie całej historii, tak jak ty sam ją przeżywasz. Odkryj ich marzenia, wady, nadzieje i udręki, dzieląc z nimi wiele wyjątkowych chwil.
Odkryj wspaniały świat Poznaj świat Heron i odkryj jego najbardziej starożytne sekrety Odkryj obcy świat i jego unikalne środowisko Rozwiązuj zadania na wiele sposobów - dokonuj własnych wyborów i staw czoła ich konsekwencjom Głęboki i strategiczny system walki

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Edge Of Eternity" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.