Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 319,90
244
37
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Arc System Works
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060941710920
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc

DNF Duel PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Walka w akcji w ekstremalnym wydaniu! Wkrocz do nowego świata beat 'em up Arad jako ulubiona postać z uwielbianej serii Dungeon and Fighter!Jedna z najpopularniejszych i najczęściej granych gier RPG na świecie, Dungeon and Fighter, powraca w wersji 2.5Dactionfighting. Wybierz jedną z 10 uroczych postaci, z których każda ma inne umiejętności i osobowość. Przechytrz, przechytrz lub wręcz pokonaj swoich przeciwników i zostań mistrzem Ostatecznej Woli!

Cechy:

Poznaj swoje ulubione postacie z gry Dungeon and Fighter z bliska i osobiście - DNF DUEL bezbłędnie reinterpretuje kultowe klasy z klasycznej gry RPG Dungeon and Fighter. Czy to szybkie i błyskawiczne strzały przebiegłego Rangera, czy nieskrępowana, surowa siła szalonego Berserkera - ikoniczne cechy każdej postaci zostały uwydatnione i przerobione.
Zapierający dech w piersiach świat zrodzony z uniwersum Dungeon and Fighter - 16 lat historii zostało zintegrowane z fabułą i rozwojem postaci w DNF DUEL, wspierane przez oszałamiające detale graficzne, które płynnie łączą się ze scenografią Arada
Unikalne mechanizmy walki dla strategicznej walki - DNF DUEL przenosi gatunek gier walki na zupełnie nowy poziom dzięki unikalnemu systemowi walki i taktyce. Każda ikoniczna postać ma swoje charakterystyczne ruchy i mocne strony, które są dodatkowo podkreślane przez efekty Przebudzenia. Nie zapomnij kontrolować swojego MP Gauge i White Damage Gauge, aby nie dać się zaskoczyć przeciwnikowi!
Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, korzystając z płynnej rozgrywki sieciowej - Bez problemu wskocz do sieci, aby stoczyć pojedynek z przyjaciółmi lub innymi graczami z całego świata! W pełni wyposażone w ekskluzywne serwery i PlayStation Network, mecze w DNF DUEL są gwarantowane jako pozbawione opóźnień i płynne doświadczenie w trybie multiplayer.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "DNF Duel" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.