89
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488137546
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Curved Space PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Curved Space to intensywna zręcznościowa strzelanka z podwójnym drążkiem, która wykorzystuje klasyczną formułę i przenosi ją w najdziwniejsze zakątki kosmosu. Walcz z kosmicznymi pająkami atakującymi przestrzeń kosmiczną, przemierzając zakrzywione krajobrazy, w których kule trzymają się terenu, podczas gdy horyzont gwałtownie opada poza zasięg wzroku.Gracze, zainspirowani klasykami zręcznościowymi, będą musieli polować na power-upy i ulepszenia broni, unikając jednocześnie ognia wroga, rozwalając międzywymiarowe robale i walcząc z ogromnymi potworami-bohaterami. Gra jest łatwa do opanowania w trakcie rozgałęziającej się kampanii fabularnej, ale trudna do opanowania w trakcie pogoni za chwałą w rankingach.

Cechy:
  • Old School Shmup Reimagined - Ciesz się energiczną akcją tradycyjnej strzelanki 2D w wypaczonej przestrzeni 3D. Wspinaj się po ścianach, przechodź na drugą stronę otoczenia i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki.
  • Graj w swoim stylu i zdobądź najwyższe miejsca w rankingach - przeżyj wstrząsającą podróż swojego kosmicznego pilota w kampanii, podejmuj nowe wyzwania, sprawdzaj swoje umiejętności i ścigaj się w rankingach w trybach codziennych, areny, przetrwania i nieskończonej gry.
  • Ride the Synthwave - Dostań się do strefy z wysokoenergetyczną ścieżką dźwiękową synthwave we współpracy z FiXT Neon, zawierającą artystów takich jak Scandroid, 3Force i Fury Weekend
  • Ulepszaj i zdejmij ich - Zbieraj mnóstwo ulepszeń umiejętności i broni. Bronie są zróżnicowane (od laserów, przez miotacze ognia, po wyrywacze chwastów!) i wyposażone we własne stany przesterowania!

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Curved Space" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.