109
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Perp Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060522098522
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Unbound Worlds Apart PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Twórz portale, aby przezwyciężyć niebezpieczne bestie, przebiegłe zagadki i okrutne platformowe wyzwania. Okiełznaj niezwykłe moce każdego z portali, by zatrzymać upadek rzeczywistości, równocześnie zwiedzając bujne, ręcznie rysowane światy i rozwikłując zagadki w głębokiej opowieści. Unbound: Worlds Apart to trudna, ręcznie rysowana logiczna gra platformowa o niezwykłej atmosferze osadzona we wszechświecie, w którym wszystkie światy są połączone portalami. Wcielasz się w rolę utalentowanego młodego maga imieniem Soli, który ma moc otwierania portali i panowania nad wyjątkowymi cechami każdego ze światów - takimi, jak odwracanie grawitacji, manipulacja czasem, niezwykła siła i więcej.Z pomocą tych umiejętności, Soli musi przebyć niebezpieczne światy pełne tajemnic i wyzwań. Musisz użyć każdej zdolności, którą ma Soli, by pokonać bezlitosne zło, które rozrywa rzeczywistość na strzępy, równocześnie dowiadując się wstrząsającej prawdy o upadku twojego świata.

Twój refleks i umiejętności platformowe zostaną poddane ostatecznemu wyzwaniu w Unbound: Worlds Apart. Jako Soli przemierzysz wielkie światy pełne ukrytych sekretów i możliwych do odblokowania zdolności, które otworzą ci jeszcze większą część mapy.

Po drodze spotkasz wiele dziwnych, cudownych i przebiegłych postaci, z których każda ma bogatą historię i dialogi. Wykonywanie ich zadań i słuchanie ich opowieści o nadziei i smutku opowie ci o wielkim wszechświecie Unbound i portalach, które łączą jego światy.

Główne cechy:

  • 10 różnych portali z unikatowymi mechanikami
  • Żywa i dopracowana ręcznie rysowana grafika
  • Elementy platformowe ćwiczące czas reakcji i pozwalające odblokowywać nowe zdolności
  • Trudne zagadki, pułapki, potwory i bossowie
  • Bogata narracja, fabuła świata i obsada postaci
  • Ukryte sekrety, zadania i znajdźki

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Unbound Worlds Apart" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.