CENA: 189,90
154
90
Oszczędzasz 35,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Milestone
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8059617108922
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Monster Energy Supercross 2 PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kontynuacja popularnej gry na licencji zawodów Monster Energy Supercross. Bierzemy udział w wyścigach motocyklowych typu supercross, mierząc się ze znanymi zawodnikami na torach pełnych rozmaitych, efektownych przeszkód.

Druga odsłona Monster Energy Supercross: The Official Videogame znacząco rozwija formułę poprzednika. Model jazdy jest znacznie bardziej realistyczny, a utrudnienia na trasach zostały wierniej odwzorowane. W grze znalazło się też ponad 3 tysiące przedmiotów do personalizacji jednośladów oraz zawodników, pozwalających na zmianę wyglądu oraz wybranie animacji wyświetlanej po zwycięstwie. Ponadto powraca edytor tras, z nowy opcjami, osobnym samouczkiem oraz możliwością dzielenia się swoimi projektami w internecie.Twórcy tytułu dostarczyli bardziej rozbudowany tryb kariery. W jego ramach musimy dbać nie tylko o wyniki na zawodach, lecz także o relacje z fanami, rywalami oraz sponsorami. Oprócz tego możemy wziąć udział w pojedynczych wyścigach przeciwko zawodnikom kierowanym przez sztuczną inteligencję lub zmierzyć się z innymi graczami w trybie sieciowym.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2 powstało na silniku Unreal Engine 4, dzięki ctemu tytuł oferuje estetyczną oprawę wizualną. Uwagę zwracają szczegółowe modele pojazdów oraz twarze zawodników, a całość uzupełnia solidne udźwiękowienie.

Zobacz także

Promocja gier
z serii Resident Evil
Abonamenty
Karty przedpłacone
Hity Nintendo
w nowych cenach!
W grze FIFA 19
rodzą się mistrzowie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Monster Energy Supercross 2" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.