Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,90
84
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 9 szt.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540771339
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Story of Seasons Pioneers of Olive Town PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Długo oczekiwana zupełnie nowa pozycja w oryginalnej franczyzie symulacji farmy/życia, znanej w Japonii jakoBokujo Monogatari, debiutuje na Nintendo Switch, przynosząc graczom więcej wolności niż kiedykolwiek wcześniej, aby kształtować nieokiełznaną dzicz i dostosować swoje gospodarstwo aż do samej płytki. Nowa obsada kandydatów do małżeństwa, miasto, które rośnie i rozwija się wraz z twoją farmą, oraz system zgłoszeń podkreślają nowe funkcje, a wszystko to przy zachowaniu podstawowych elementów serii STORY OF SEASONS.Odnajdywanie Ziemskich Spritów podczas eksploracji pól uprawnych może zaprowadzić cię do tajemniczych, fantastycznych krain, takich jak ogrody, w których pory roku nigdy się nie zmieniają, wyspy na niebie, a nawet wnętrza wulkanu!

Cechy:

  • Uprawiaj swoją farmę, uprawiaj swoje miasto - Oswajaj dzikie tereny półwyspu i zbuduj swoją farmę od podstaw! Zbieraj i przetwarzaj materiały, aby spełniać prośby i ulepszać infrastrukturę Olive Town, ulepszać narzędzia lub zamawiać nowe stroje i akcesoria.
  • Prosta mechanika, głęboka rozgrywka - Początkujący farmerzy mogą spać spokojnie dzięki powrotowi trybu Siewcy i trybu Normalnego. Weterani, którzy chcą stworzyć własną, tętniącą życiem farmę, znajdą w niej znajome funkcje i udogodnienia oraz nowe elementy rozgrywki.
  • Farma o nieskończonych możliwościach - Oczyszczaj ziemię, naprawiaj stare obiekty i stawiaj nowe, gdziekolwiek uznasz to za stosowne. Podnoś swoje umiejętności rolnicze i twórz różne dekoracje i obiekty, od ogrodzeń i automatycznych karmników dla zwierząt po zraszacze dla upraw!
  • W Olive Town zawsze coś się dzieje! - Weź udział w lokalnych festiwalach, ponieważ miasto ożywa dzięki ponad 200 wyjątkowym wydarzeniom! Poznaj lepiej swoich sąsiadów, a może nawet znajdziesz wśród nich kogoś wyjątkowego.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Story of Seasons Pioneers of Olive Town" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.