Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,90
89
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Team 17
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056208819345
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Moving Out 2 PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
"PRZEPROWADZKI OD 1982 ROKU"

W Smooth Moves jesteśmy dumni z dostarczania niezapomnianych i całkowicie niezawodnych doświadczeń związanych z przeprowadzkami. Dołącz do nas w odbudowie Smooth Moves i zostań gwiazdą F.A.R.T. (Furniture Arrangement & Relocation Technician)! Wróć do Packmore i wykorzystaj swoje umiejętności przeprowadzkowe w zupełnie nowych wymiarach i kilku starych ulubionych.Moving Out powraca i jest bardziej zwariowany niż kiedykolwiek, a teraz dzięki rozgrywce ONLINE możesz współpracować z innymi F.A.R.T!

Cechy:

  • WIELOWYMIAROWA ROZGRYWKA LOKALNA I ONLINE - Przyjaciele, którzy poruszają się razem, bawią się razem! Niezależnie od tego, czy masz ochotę na lokalną akcję w trybie kooperacji, czy też sesję online dla wielu graczy, mamy dla Ciebie podpisane, zapieczętowane i dostarczone!
  • NOWA PRZYGODA - Nie jesteśmy już w Packmore... Przez międzywymiarowe portale będziesz odkrywać nowe światy pełne przezabawnie głupich wyzwań i chaotycznej, mrożącej krew w żyłach akcji.
  • ODŚWIEŻONE POSTACIE I POWRACAJĄCY ULUBIEŃCY - Moving Out 2 zawiera całą nową obsadę wyjątkowo sympatycznych postaci, ponieważ Smooth Moves zatrudniło kilku nowych rekrutów F.A.R.T! Nie martw się jednak, Rye Yu i Sidney wciąż są na liście płac
  • TO JEST DLA WSZYSTKICH! - Tryb asysty?! Sprawdzone! Szeroki wachlarz opcji dostępności?! Sprawdzone! Mnóstwo postaci i niezliczone, precyzyjnie dopasowane stroje i skórki dla wszystkich fashionistek! Sprawdzone! Sprawdzone! Sprawdzone!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Moving Out 2" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.