CENA: 289,90
99
90
Oszczędzasz 190,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030935122985
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

NHL 21 PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
NHL 21 jest kontynuacją znanego cyklu symulatorów hokeja, która może się pochwalić historią sięgającą 1994 roku. Dzięki licencji w produkcji można znaleźć prawdziwych zawodników i drużyny amerykańskiej ligi NHL. Mamy też wiele szereg zróżnicowanych trybów, przygotowanych z myślą o jednym i kilku graczach. Gra powstała w studiu EA Sports, które od lat rozwija tę serię. Wydawcą jest firma Electronic Arts.NHL 21 to symulator hokeja, który pozwala graczom rozgrywać spotkania halowe oraz mecze organizowane na lodowiskach pod otwartym niebem. Twórcy postawili na realizm – mechanika rozgrywki opiera się na prawach fizyki i cechuje dużym poziomem skomplikowania, dzięki czemu właściwie oddaje charakter przedstawianej dyscypliny sportu.

W porównaniu do poprzedniej odsłony, deweloperzy przyspieszyli tempo rozgrywki i wprowadzili większą liczbę zagrań i możliwości taktycznych – zarówno ofensywnych (mowa m.in. ruchach inspirowanych prawdziwymi wyczynami sportowców na światowych lodowiskach), jak i defensywnych (np. poprawiona kontrola bramkarza – hokeiści pilnujący siatki będą też mogli korzystać z nowych „desperackich zagrań”, dzięki którym czasem, z dużym poświęceniem, mogą odbić krążek dosłownie w ostatnim momencie).

W NHL 21 możemy grać samotnie albo z innymi. Mamy tu tryb nazwany Be a Pro, w którym możemy wcielić się pojedynczego zawodnika i w jego skórze doświadczyć kariery hokeisty zarówno od strony sportowej, jak i życia poza lodowiskiem. Istnieje też możliwość rozgrywania turniejów i pojedynczych meczy – samotnie oraz w ramach trybu wieloosobowego. Powracają także moduły Franchise, Pro-Am czy NHL Ones.

Sporych zmian doczekał się tryb Hockey Ultimate Team, teraz zwany HUT Rush – zasady jego działania zostały uproszczone, by gracze mogli szybko rozgrywać kolejne spotkania i odblokowywać nagrody. System progresji został opracowany w taki sposób, by wynagradzać kreatywność i wysoki poziom umiejętności.

NHL 21 posiada atrakcyjną, trójwymiarową oprawę graficzną. Gra bazuje na silniku Frostbite, ze wsparciem autorskiej technologii Real Players Motion. Dzięki temu zarówno lodowiska oraz stadiony, jak i modele zawodników prezentują się bardzo dobrze. Wrażenie robią też animacje poszczególnych sportowców.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "NHL 21" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.