299
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 28/06/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810023038252
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Legend of Heroes Trails into Reverie PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Jakie losy czekają na te trzy fatalne postacie? Użyj systemu Rozdroży, aby przełączać się między Reanem Schwarzerem, Lloydem Banningsem i zamaskowaną postacią "C", i określ losy kluczowych postaci i miejsc w Zemurii. Zanurz się w wyrafinowanej walce taktycznej z nowymi funkcjami, takimi jak Zjednoczony Front, i odkryj nowych sojuszników i wyzwania w korytarzach Prawdziwej Zadumy!Gdzie kończy się jeden szlak, zaczyna się inny...

Przeplatające się losy trzech postaci w Zemurii zostaną rozstrzygnięte w tym kulminacyjnym rozdziale serii The Legend of Heroes! Podążaj śladami bohatera wojennego Reana Schwarzera, wyzwoliciela Lloyda Banningsa oraz zamaskowanej enigmy "C" i swobodnie przełączaj się między każdą z ich ścieżek dzięki systemowi Rozdroży.

Cechy:

  • Trzy ścieżki - Poznaj trzy różne łuki fabularne i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie dzięki systemowi Rozdroży. Dodatkowo odkryj epizody poboczne, które w pełni wypełnią postacie i świat Zemurii.
  • Reverie into Reality - Wejdź do Korytarza Prawdziwej Zadumy, który pozwoli ci spotkać i zwerbować nowe postacie z całej Zemurii, wejść do losowo generowanych lochów, aby sprawdzić swoje umiejętności, oraz zagrać w różne mini-gry.
  • Paragony walki - Wykorzystaj sztukę, odważne rozkazy i sprytną taktykę, aby zwyciężyć w walce. Opanuj nowy system Zjednoczonego Frontu i wykorzystaj moc całej drużyny, aby zdziesiątkować wrogów i jednocześnie wzmocnić siebie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Legend of Heroes Trails into Reverie" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.