<
259
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810023039808
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Labyrinth of Galleria The Moon Society PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Od twórców Refrain: Coven of Dusk nadchodzi nowa opowieść w przygodówce dungeon-exploring wypełnionej urokiem i tajemnicą!Na skraju miasta siedzi opuszczona rezydencja, centralna siedziba posiadłości dworskiej, która skrywa wiele cudów... w tym wejście do tajemniczego Labiryntu Galerii. Madame Marta, mistrzyni czarownic, zleciła ci zebranie lojalnej brygady animowanych wojowników-marionetek i zagłębienie się w głębiny labiryntu. Przemierzaj labirynt, pokonuj pułapki i hordy zaczarowanych bestii, a także odkrywaj ukryte w nim Curios d'art. Wejdź do Labiryntu Galerii i odkryj nieopisane tajemnice!

Cechy:

  • Labyrinth Revived - Jako duchowy następca Labyrinth of Refrain, Labyrinth of Galleria prezentuje przygodę eksploracji lochu z nowymi ulepszeniami skupionymi na zwiększeniu doświadczenia z rozgrywki!
  • Niekończąca się eksploracja - Zanurz się w głębinach labiryntu, aby odkryć jego sekrety, przeżywając ponad 50 godzin przygody!
  • Dostosuj swoich towarzyszy - Zbuduj swoją wiedźmińską brygadę na miarę potrzeb, korzystając z różnych paktów i marionetek, które można dodatkowo dostosować, aby uzyskać maksymalny potencjał bojowy!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Labyrinth of Galleria The Moon Society" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.