CENA: 149,90
139
90
Oszczędzasz 10,00
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 9 szt.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540770165
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Fate EXTELLA LINK Joyeuse Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kontynuacja Fate/EXTELLA: The Umbral Star, Fate/EXTELLA LINK rozszerza listę grywalnych Sług o 10 nowych legendarnych bohaterów, dodanych do pierwotnej liczby 16.Nowi Słudzy pochodzą z innych odsłon serii Fate i obejmują takie postacie, jak Astolfo, Scàthach i Francis Drake. Szybka rozgrywka akcji w grze Fate/EXTELLA: The Umbral Star jest kontynuowana dzięki ulepszonej oprawie wizualnej i nowej mechanice walki zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w dodanym trybie wieloosobowym, obsługującym sieciowe bitwy 4 na 4.

Gracze będą mogli również swobodnie poruszać się po swojej nowej bazie - średniowiecznej katedrze zawieszonej w przestworzach - i wchodzić w interakcje ze Sługami, aby budować z nimi więzi, podejmując się misji pobocznych, które jeszcze bardziej wzbogacą ich historie.

Cechy:
  • Bojownicy z różnych światów Fate dołączają do walki - Oprócz 16 oryginalnych Sług z Fate/Extella: The Umbral Star, 10 postaci z innych serii Fate wkroczy do walki jako grywalni Słudzy, w tym Astolfo, Scathach i Francis Drake.
  • Zaszyj się w obozie - gracze mogą swobodnie poruszać się po bazie swojej armii - średniowiecznej katedrze wznoszącej się ku niebu - i wchodzić w interakcje ze swoimi Sługami, aby budować znaczące więzi
  • Dopracowana grafika i mechanika bitew - gracze mogą zapoznać się z dopracowaną mechaniką walki i grafiką w trakcie gry

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fate EXTELLA LINK Joyeuse Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.