199
99
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Numskull Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056280435310
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Treasures of the Aegean PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Co się stało z cywilizacją minojską? Dołącz do mistrzyni parkour Marie Taylor i poszukiwacza skarbów Jamesa Andrew w historycznym thrillerze akcji, gdy odkrywają tajemnice zapomnianego królestwa, które zostało tragicznie uwięzione w niekończącej się pętli czasu.Przemierzaj pięknie ręcznie rysowany, nieliniowy, otwarty świat, odzyskuj cenne relikwie, przemierzaj zaginioną wyspę i zbieraj nowe wskazówki w każdej pętli, aby wypełnić starożytną przepowiednię. Rozwiąż zagadki i tajemnice, które rozgniewały starych bogów, aby nie dopuścić do tego, by historia powtórzyła się na zawsze.

Cechy:

  • Zuchwały duet - Marie Taylor i jej współpracownik, historyk James Andrew, to zespół poszukiwaczy skarbów, który wyrusza na poszukiwanie starożytnych reliktów i przygód!
  • Biegnij swobodnie - przemierzaj trudny teren pełen wyzwań: surfuj po stromych zboczach, wspinaj się na wysokie ściany, przeskakuj nad przeszkodami, huśtaj się na winoroślach i przeskakuj nad głębokimi dołami, aby odkryć ręcznie rysowany otwarty świat.
  • Pętle czasowe i łamigłówki - Wykorzystaj załamanie czasu, aby zabezpieczyć informacje na trwałej mapie i rozwiązać kluczowe zagadki, zanim świat wybuchnie i pętla zacznie się od nowa!
  • Odkryj inny świat - Wyspa Thera, ukryta w głębinach przez kilka tysiącleci, jest pełna historycznych skarbów do zebrania i tajemnic do rozszyfrowania.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Treasures of the Aegean" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.