99
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Skybound
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
811949031631
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy

The Walking Dead The Telltale Definitive Series PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series to zestaw zawierający wszystkie epizodyczne przygodówki sygnowane marką The Walking Dead. Większość tytułów zawartych w pakiecie stworzonych zostało przez Telltale Games. Po bankructwie studia w 2018 roku opowieść zdecydowało się dokończyć Skybound Games. Oprócz samych gier w paczce znalazły się również materiały zza kulis produkcji.W The Walking Dead: The Telltale Definitive Series znalazło się łącznie 6 pozycji wydanych w latach 2012-2019:

The Walking Dead: A Telltale Games Series -
Season One to pierwsza odsłona serii epizodycznych gier przygodowych opartych na komiksach stworzonych przez Roberta Kirkmana. Tytuł skupia się na losach Lee Everetta, który próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez żywe trupy. Produkcja zadebiutowała 24 kwietnia 2012 roku na komputerach osobistych, a z czasem doczekała się także wydań na inne platformy.

The Walking Dead: 400 Days stanowi dodatek do pierwszego sezonu cyklu. Opisuje on pierwsze 400 dni trwania zarazy, która zamieniła większość ludzi w zombie. Tytuł zadebiutował 2 lipca 2013 roku na konsoli PlayStation 3.

The Walking Dead: A Telltale Games Series -
Season Two jest drugą odsłoną głównej serii. Produkcja miała swoją premierę 17 grudnia 2013 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 3. W czasie przygody gracze wcielają się w znaną z pierwszej odsłony cyklu jedenastoletnią Clementine, która próbuje pogodzić się z wydarzeniami z poprzedniej gry.

The Walking Dead: Michonne stanowi spin-off to cyklu. Opowiada on o losach znanej z komiksu i serialu telewizyjnego, władającej mieczami wojowniczki Michonne. Produkcja zadebiutowała 23 lutego 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach siódmej i ósmej generacji.

The Walking Dead: The Telltale Series -
A New Frontier to trzeci sezon wchodzący w skład głównej serii. Jego akcja ma miejsce kilka lat po Season Two. Chociaż gracze wcielają się w postać Javiera Garcii – byłego sportowca, który pragnie ocalić swoją rodzinę – to istotną rolę odgrywa też znana z poprzednich odsłon cyklu Clementine. Tytuł zadebiutował 20 grudnia 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

The Walking Dead: The Final Season to ostatnia odsłona serii. Opowieść ponownie skupia się na Clementine. Tym razem ukazane zostały próby budowania przez bohaterkę nowej społeczności. Produkcja pojawiła się na rynku 14 sierpnia 2018 roku.

Oprócz wymienionych powyżej gier w The Walking Dead: The Telltale Definitive Series znaleźć można materiały zza kulis produkcji wraz z komentarzami deweloperów i aktorów głosowych. Dodatkowo kolekcja zawiera ścieżkę dźwiękową.

Grafika wszystkich tytułów zawartych w The Walking Dead: The Telltale Definitive Series została ujednolicona. Starsze odsłony zostały odświeżone, co wizualnie zbliża je do ostatniej części cyklu. Wszystkie odcinki otrzymały także opcję dynamicznego oświetlenia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Walking Dead The Telltale Definitive Series" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.