109
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 31/12/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Sold Out
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056208811301
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Epic Chef PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przygotuj się na wyruszenie w kulinarną podróż, wcielając się w rolę Zesta, który musi uprawiać ziemię, tworzyć i gotować, aby stać się legendą!Epic Chef to oparta na fabule gra przygodowa z elementami symulacji życia, gotowania i craftingu, połączonymi w jedno pyszne danie!

Cechy:
  • TWÓRZ PYSZNE DANIA! - Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, że możesz eksperymentować z tysiącami różnych kombinacji składników, aby stworzyć niepowtarzalne menu pysznych przysmaków.
  • BITWY SZEFÓW KUCHNI! - Zmierz się z rywalizującymi szefami kuchni w epickich starciach kulinarnych, aby zostać koronowanym na króla kuchni! Potrawy są oceniane na podstawie wielu czynników i żaden z sędziów nie ma takiego samego gustu - co oznacza, że każda bitwa jest inna.
  • DOM NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI! - Żyj z ziemi, uprawiając żywność, taką jak owoce i warzywa, a także opiekując się eklektyczną mieszanką zwierząt, od krów po jednorożce! Będziesz także musiał naprawić i dostosować swoją zniszczoną (i nieco nawiedzoną) rezydencję.
  • ZRĘCZNY KUCHARZ! - Szef kuchni jest tak dobry, jak jego narzędzia. Zbieraj surowce, aby tworzyć specjalistyczne maszyny, które mogą przetwarzać składniki, a nawet tworzyć nowe składniki przepisów!
  • ODKRYJ AMBROZJĘ! - Możesz swobodnie odkrywać wszystko, co miasto ma do zaoferowania. Odwiedź różne miejsca, takie jak tawerna, spa lub spróbuj swoich sił w wędkarstwie. Poznaj przyjaznych mieszkańców i spraw, by mniej cię nienawidzili dzięki mocy jedzenia.
  • OPOWIEŚĆ STARA JAK TYMIANEK! - Ciesz się pełną humoru opowieścią, z rozbudowaną obsadą postaci, a wszystko to wplecione w świat inspirowany twórczością Sir Terry'ego Pratchetta.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Epic Chef" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.