169
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 30/11/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Beyond a Steel Sky PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Od Charlesa Cecila, twórcy serii Broken Sword, pod kierownictwem Dave'a Gibbonsa, legendarnego artysty komiksowego odpowiedzialnego za "Watchmen", pochodzi "Beyond A Steel Sky", długo oczekiwany sequel kultowego klasyka "Beneath a Steel Sky".

Wcielasz się w postać Roberta Fostera. W brutalnym ataku uprowadzono dziecko. Przysiągłeś sprowadzić je do domu. Trop prowadzi cię do Union City, jednego z ostatnich ocalałych megamiast w świecie spustoszonym przez wstrząsające wojny i polityczny krach.Union City jest utopią, jej kochający życie ludzie są kontrolowani przez altruistyczną SI: wiecznie pilnujące się androidy, designerskie mieszkania, place i bary. Czego tu nie kochać? Ale to miasto ma mroczne podbrzusze...

Beyond a Steel Sky" to dramatyczny, humorystyczny, cyberpunkowy thriller, w którym wciągające zagadki napędzają szybką narrację osadzoną w dynamicznym świecie gry, który reaguje na działania gracza i jest przez nie wywracany.

Cechy:
  • Świat - Przygoda rozgrywająca się w dynamicznym świecie, zamieszkałym przez dzikie postacie kierujące się motywacjami, które gracz może obalić. W połączeniu z unikalnym narzędziem do hakowania, z wyborów gracza wyłania się wiele rozwiązań zagadek.
  • Fabuła - Odkryj mroczne spiski i pokonaj przerażającego antagonistę w tym dramatycznym, humorystycznym, cyberpunkowym thrillerze, który porusza współczesne tematy: kontrolę społeczną, sztuczną inteligencję i całkowitą inwigilację.
  • Zagadki - inteligentne łamigłówki przeplatają się z intrygującą, dramatyczną narracją, zapewniając wciągającą rozgrywkę
  • Wygląd - pięknie dopracowany, komiksowy świat, stworzony przez legendarnego artystę Dave'a Gibbonsa

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Beyond a Steel Sky" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.