Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Take 2
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5026555425032
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

WWE 2K19 Deluxe Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Światowy wydawca gry ogłosił, że na okładce najnowszej odsłony WWE 2K19 pojawi się AJ Styles. Niepokonany na ringu zawodnik i niezwykła osobność, rozpoznawalna od ponad dwóch dekad na scenie wrestlingowej dzięki swoim sportowym osiągnięciom.

Określany mianem „The Phenomemenal One”, prywatnie również fan gier wideo, zapoczątkuje ogólnoświatową kampanię WWE 2K19 – „Nigdy nie mów nigdy", jednocześnie zachęcając graczy do zapoznania się z najnowszą odsłoną gry oraz całą serią WWE."Jako zapalony gracz i wyznawca motta „Nigdy nie mów nigdy", zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, moim spełnieniem marzeń było zostać wybranym jako gwiazda okładki WWE 2K19", powiedział AJ Styles.
"Pojawiając się na okładce tegorocznej edycji WWE, jestem zaszczycony mogąc dołączyć do grona takich gwiazd jak Seth Rollins, Dwayne „The Rock” Johnson, John Cena, Stone Cold Steve Aistion czy Brock Lesnar, i zapisać się na kartach historii tej wspaniałej serii.
Przygotuj się i dołącz do mnie na wirtualnym ringu – WWE 2K19 będzie naprawdę fenomenalną grą!"

"Z AJ Styles’em na czele, łączymy tegoroczne WWE 2K19 z mottem „Nigdy nie mów Nigdy””, powiedział Chris Snyder, wiceprezes ds. Marketingu w firmie 2K.
"Każdego roku staramy się, aby dostarczać jak najlepsze doświadczenia prawdziwego wrestlingu dzięki grze WWE – autentycznością, rozgrywką, trybami gry czy szerokiemu wyborowi narzędzi do personalizacji postaci; i tym razem nie będzie inaczej.
Zapnijcie pasy i przygotujcie się, bo w tym roku czekają nas wielkie niespodzianki!

Gracze, którzy zamówią WWE 2k19 Deluxe Edition w przedsprzedaży otrzymają możliwość wcześniejszego dostępu do gry oraz cyfrowej zawartości – 5 października, cztery dni przed oficjalną premierą. WWE 2k19 Deluxe Edition będzie zawierać:

  • Grę WWE 2k19 w wydaniu Deluxe na wybraną platformę
  • Przepustkę sezonową do cyfrowej zawartości (więcej szczegółów wkrótce)
  • Przedsprzedażowe cyfrowe dodatki (więcej szczegółów wkrótce)
  • Dostęp do cyfrowej zawartości z Edycji Kolekcjonerskiej (więcej szczegółów wkrótce) 

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "WWE 2K19 Deluxe Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.