<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,90
139
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Numskull Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056280417224
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Battle Axe PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zainspirowany klasycznymi grami przygodowymi z lat 80-tych i 90-tych, Battle Axe to zręcznościowa gra typu hack & slash z widokiem z góry, stworzona przez doświadczonego artystę pikseli Henka Nieborga. Battle Axe charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną, wierną mechaniką gry oraz muzyką legendarnego kompozytora VGM Manami Matsumae - gracze retro cieszą się!Odkąd tylko ty i twoi ludzie pamiętają, twoja ojczyzna Mercia znajduje się w despotycznym uścisku "Etheldreda" - despotycznej czarodziejki, która rezyduje w pozornie nieprzeniknionej wieży na odległych, lodowych pustkowiach na północy. Co siedem lat wysyła ona swoje armie na południe, aby z każdego miasta wybrać mieszkańców, którzy zostaną poddani niewolniczemu życiu i nigdy więcej o nich nie usłyszy.

W całej krainie zostaje wysłane wezwanie do mistrzów, którzy błagają o położenie kresu jej rządom. Na wezwanie odpowiadają elf, czarodziej i maruder. Dołącz do tej grupy bohaterów w ich wyprawie, aby pokonać zło i pokonać Etheldreda raz na zawsze!

Cechy:

  • Pixel art fun - przygoda dla entuzjastów pixel artu, z przepięknie zaprojektowanymi postaciami i środowiskami, które można podziwiać z każdą klatką.
  • Przygoda w stylu hack n' slash - znajoma, ale ożywiona dzięki nowym elementom rozgrywki, ulepszonemu sterowaniu i doskonałym animacjom.
  • Ciesz się ponadczasową melodią - wspaniała ścieżka dźwiękowa autorstwa legendarnej kompozytorki Manami Matsumae
  • Gra solo lub w kooperacji - wybierz jednego z trzech bohaterów o wysokich detalach, z którymi wyruszysz na wyprawę, grając samemu lub z przyjacielem w lokalnej kooperacji
  • Inspirowana klasyką - inspirowana klasykami gatunku, takimi jak Gauntlet i Golden Axe

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Battle Axe" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.