CENA: 99,99
89
90
Oszczędzasz 10,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391891984485
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc
:

Tales of Graces F and Tales of Symphonia Chronicles Compilation PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Przeżyj jeszcze raz niezapomnianą i poruszającą sagę Tales of Symphonia w HD! Dzięki Tales of Symphonia Chronicles™, gracze mogli będą doświadczyć najbardziej osławionej gry z serii Tales of – Tales of Symphonia™, po raz pierwszy w świeżej i kolorowej grafice w wysokiej rozdzielczości, wraz z dodatkową zawartością oraz sequelem wydanym w 2008 roku: Tales of Symphonia™: Dawn of the New World.Cechy gry:
  • Najsławniejsza gra z serii Tales of powraca w HD
  • Możliwość grania z japońskimi głosami postaci
  • Cała saga Tales of Symphonia połączona w jedną grę
  • Ponad 90 godzin gry
  • Nowi przerażający Bossowie
  • 40 nowych Artes podzielonych pomiędzy grywalnymi postaciami i wrogami


Z kolei Tales of Graces F przedefiniowało gatunek fantasy RPG dzięki swojemu połączeniu grafiką inspirowaną anime, fascynującą, głęboką historią oraz szybko rozgrywanymi strategicznymi bitwami. Umiejscowiona w czasie konfliktu pomiędzy trzema królestwami walczącymi o dominację, historia opowiada o losach Asbela Lhanta i jego przyjaciół. Wyruszają oni w podróż mającą na celu chronić więzi pomiędzy królestwami, nie zdając sobie jednak sprawy z tego, że ich misja już wkrótce wstrząśnie posadami całego ich świata.Cechy gry:
  • Doświadcz ponad 50 godzin gry na PlayStation®3 – Zagłęb się w historię i świat Tales of Graces F na ponad 40 godzin. Po ukończeniu głównej misji, rozpoczniesz epilog Lineage & Legacies, który zawierać będzie dodatkowe 10 godzin gry! Eksploruj nowe podziemia, walcz z przerażającymi potworami i posługuj się nowymi zaklęciami, atakami i technikami!
  • Oszałamiający wygląd – Grafika wysokiej jakości i stylowy cell shading przyciągają uwagę do pełnego szczegółów stylu anime. Piękne i obszerne lokacje dają graczom wolność w odkrywaniu otwartego świata.
  • Opanuj nowe style walki – Zarządzaj „Style Shift – Linear Motion Battle System” by móc swobodnie przełączać się pomiędzy stylami walki i zgrabnie unikać ataków wroga. Włącz „Accelerate Mode” by wykorzystać potężne nowe techniki i wciągnij przeciwników w walkę, jakiej nigdy przedtem nie widziałeś!
  • Unikalny system gry dla kilku osób – Poproś o pomoc trzech swoich przyjaciół, by stanęli z Tobą ramię w ramię! Gracze mogą swobodnie dołączyć do walki w dowolnym momencie poprzez podpięcie kontrolera!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tales of Graces F and Tales of Symphonia Chronicles Compilation" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.