CENA: 99,90
34
99
Oszczędzasz 64,91
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4005209147194
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Red Faction Armageddon PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Red Faction: Armageddon jest kontynuacją trzecioosobowej gry akcji Red Faction: Guerrilla, która była pierwszą odsłoną cyklu oferującą widok zza pleców kierowanej postaci. Poprzednie części serii Red Faction to FPS-y. Za stworzenie ponownie odpowiada studio Volition Inc., a wydaniem zajął się koncern THQ.

Akcja gry Red Faction: Armageddon rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach ukazanych w Red Faction: Guerilla. Ponownie przenosimy się na Marsa, gdzie wcielamy się w postać Dariusa Masona – wnuka Aleca Masona i Samanyi z Red Faction: Guerilla. Autorzy przedstawiają nam historię apokaliptycznego kultu, który dosięgnął wspomnianą planetę. Powierzchnia nie nadaje się do zamieszkania, a jedynymi miejscem, w którym mogą egzystować ludzie, są podziemia (kopalnie i tunele). To właśnie w nich nasz protagonista otwiera tajemniczy wał i tym samym uwalnia hordy złych mutantów, którym będzie musiał stawić czoła. Oprócz wspomnianych przeciwników, na powierzchni Marsa natrafimy na kultystów.Red Faction: Armageddon, podobnie jak Red Faction: Guerilla, charakteryzuje się zaawansowaną destrukcją otoczenia, jak również pozwala na skorzystanie z bogatego arsenału, zawierającego m.in. ulepszoną wersję Nano Forge z Red Faction: Guerilla.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, Red Faction: Armageddon oferuje także opcję rozgrywki Extermination, czyli kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników. Zabawa polega na odpieraniu kolejnych fal nadchodzących przeciwników.

  • kontynuacja Red Faction: Guerrilla
  • gra akcji/TPP rozgrywająca się na Marsie
  • poznaj historię apokaliptycznego kultu
  • pokonaj hordy złych mutantów
  • zaawansowany system destrukcji otoczenia
  • kooperacja dla czterech graczy
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Red Faction Armageddon" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.