CENA: 239,90
199
90
Oszczędzasz 40,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290047365
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Final Fantasy XIII-2 PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Final Fantasy XIII-2 to kontynuacja gry jRPG Final Fantasy XIII. Za produkcję odpowiada ten sam zespół, który stworzył pierwszą część. Na jego czele ponownie stanął Motomu Toriyama. Gracz wciela się w postać Lightning.Bezpośrednia kontynuacja Final Fantasy XIII jest bardziej mroczna od pierwowzoru. W trakcie rozgrywki odkryjemy tajemnice stojące za niektórymi wydarzeniami z oryginału, zaś przedstawiona historia będzie bardziej tajemnicza.

Akcja gry rozpoczyna się tuż po zakończeniu Final Fantasy XIII. Naszym zadaniem będzie odnalezienie bramy do tajemniczego świata Bunibelle. Istotną rolę ma odgrywać postać boga Etro. W Final Fantasy XIII-2 powróci nie tylko Lightning, ale także pozostali bohaterowie z pierwowzoru. Część z nich dotkną pewne ważne i nieoczekiwane zmiany. Poprawiony został również system walki, niewykluczone też, że powróci znany z międzynarodowego wydania Final Fantasy XIII tryb Easy. W trakcie produkcji uwzględniono również opinie fanów związane z oryginałem.

  • kontynuacja gry jRPG Final Fantasy XIII
  • bardziej mroczna od pierwowzoru
  • poprawiony system walki
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
krakus07
Z nami od: 2012/05/18

krakus07

0 0

ff_XIII-2

całkiem fajna gra, obawiałem się że będzie to kalka z trzynastki, w zasadzie walka, postacie i takie tam są te same, dodano kilka bajerków typu potwory którymi normalnie się walczy, (potworek jako 3 postać w drużynie) oczywiście można je też levelować, ale za plus zaliczam praktycznie nowe lokacje, i taka niby swoboda w działaniu, chociaż jak się nie ruszy jednego nie pójdzie drugie, ale jednak w porównaniu do trzynastki jest więcej pobocznych dróg fabularnych, plus mini questy, więc nie ma co marudzić, polecam grę z czystym sumieniem każdemu fanowi segii ff!