<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,90
69
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
711719212348
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

DanceStar Party PL Essentials PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DanceStar™ Party to jedyna gra imprezowa, w której można tańczyć i śpiewać do oryginalnych teledysków. Umożliwia odtwarzanie najgorętszych układów tanecznych do najlepszych piosenek znanych artystów, takich jak LMFAO, Rihanna czy Usher. DanceStar™ Party zawiera 160 układów tanecznych do opanowania – każda piosenka to 4 choreografie o różnych poziomach trudności. Profesjonalnie zaplanowane układy dokładnie odtwarzają elementy taneczne i energię z oryginalnych teledysków, co potwierdza znany z mistrzowskich choreografii Michał Piróg. „To niesamowite jak szybko i łatwo można się wczuć w grę i opanować choreografię, a dzięki czterem poziomom trudności można wciąż doskonalić swoje umiejętności”. Natomiast Patricia zachwyca się niesamowitą opcją tworzenia własnych układów – „Mogę stworzyć własne ruchy imprezowe, a potem udostępnić je w sieci i dzielić się nimi ze znajomymi, np. na Facebooku” .

Podczas sesji zdjęciowej do okładki gry Patricia i Michał największy ubaw mieli obserwując siebie na ekranie „W dowolnym momencie przełączałem pomiędzy widokiem teledysku, a obrazem na żywo, pokazującym nasz występ, świetna zabawa” – mówi Michał.Dodatkowo gra umożliwia doszlifowanie układu do perfekcji, dzięki opcji nauki tańca, która pozwala przećwiczyć dowolny fragment utworu. Nowa opcja treningu tanecznego wyposażona jest w licznik kalorii, wyświetlający tygodniowe postępy w ramach planu treningowego. „To zdecydowanie jedna z moich ulubionych zalet tej gry – idealna dla tych, którzy troszczą się o swoją kondycję fizyczną i zdrowie” – cieszy się Patricia.

  • Śpiewaj!
    Gra DanceStar™ Party oprócz tańca umożliwia rejestrowanie dźwięków, wystarczy podłączyć mikrofon SingStar®, oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy lub mikrofon PlayStation Eye. DanceStar™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca zawiera 40 popularnych piosenek, które możesz zaśpiewać w trakcie każdego tańca.
  • Dziel się!
    DanceStar™ Party wykorzystuje PlayStation Eye, by nagrywać filmy i robić zdjęcia, które można następnie przesłać na stronę DanceStar™ Party, do serwisu Twitter lub Facebook. „To świetna opcja-możesz pokazać na co Cię stać! Niech znajomi ocenią Twój występ! Ja skorzystam na pewno” – cieszy się Michał. W trybie imprezy nawet 20 osób może rywalizować o tytuł mistrza tańca.
  • O grze DanceStar™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca:
    DanceStar™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca stworzone zostało przez producentów bestsellerowej serii SingStar®. Gra obsługuje mikrofon PlayStation®Eye, kontroler ruchu PlayStation Move, oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation 3 oraz mikrofony SingStar®, a więc możesz śpiewać, nagrywać i dzielić się ze znajomymi filmami oraz zdjęciami.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "DanceStar Party PL Essentials" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.