Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,90
69
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
711719212348
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

DanceStar Party PL Essentials PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DanceStar™ Party to jedyna gra imprezowa, w której można tańczyć i śpiewać do oryginalnych teledysków. Umożliwia odtwarzanie najgorętszych układów tanecznych do najlepszych piosenek znanych artystów, takich jak LMFAO, Rihanna czy Usher. DanceStar™ Party zawiera 160 układów tanecznych do opanowania – każda piosenka to 4 choreografie o różnych poziomach trudności. Profesjonalnie zaplanowane układy dokładnie odtwarzają elementy taneczne i energię z oryginalnych teledysków, co potwierdza znany z mistrzowskich choreografii Michał Piróg. „To niesamowite jak szybko i łatwo można się wczuć w grę i opanować choreografię, a dzięki czterem poziomom trudności można wciąż doskonalić swoje umiejętności”. Natomiast Patricia zachwyca się niesamowitą opcją tworzenia własnych układów – „Mogę stworzyć własne ruchy imprezowe, a potem udostępnić je w sieci i dzielić się nimi ze znajomymi, np. na Facebooku” .

Podczas sesji zdjęciowej do okładki gry Patricia i Michał największy ubaw mieli obserwując siebie na ekranie „W dowolnym momencie przełączałem pomiędzy widokiem teledysku, a obrazem na żywo, pokazującym nasz występ, świetna zabawa” – mówi Michał.Dodatkowo gra umożliwia doszlifowanie układu do perfekcji, dzięki opcji nauki tańca, która pozwala przećwiczyć dowolny fragment utworu. Nowa opcja treningu tanecznego wyposażona jest w licznik kalorii, wyświetlający tygodniowe postępy w ramach planu treningowego. „To zdecydowanie jedna z moich ulubionych zalet tej gry – idealna dla tych, którzy troszczą się o swoją kondycję fizyczną i zdrowie” – cieszy się Patricia.

  • Śpiewaj!
    Gra DanceStar™ Party oprócz tańca umożliwia rejestrowanie dźwięków, wystarczy podłączyć mikrofon SingStar®, oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy lub mikrofon PlayStation Eye. DanceStar™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca zawiera 40 popularnych piosenek, które możesz zaśpiewać w trakcie każdego tańca.
  • Dziel się!
    DanceStar™ Party wykorzystuje PlayStation Eye, by nagrywać filmy i robić zdjęcia, które można następnie przesłać na stronę DanceStar™ Party, do serwisu Twitter lub Facebook. „To świetna opcja-możesz pokazać na co Cię stać! Niech znajomi ocenią Twój występ! Ja skorzystam na pewno” – cieszy się Michał. W trybie imprezy nawet 20 osób może rywalizować o tytuł mistrza tańca.
  • O grze DanceStar™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca:
    DanceStar™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca stworzone zostało przez producentów bestsellerowej serii SingStar®. Gra obsługuje mikrofon PlayStation®Eye, kontroler ruchu PlayStation Move, oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation 3 oraz mikrofony SingStar®, a więc możesz śpiewać, nagrywać i dzielić się ze znajomymi filmami oraz zdjęciami.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "DanceStar Party PL Essentials" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.