CENA: 99,99
59
90
Oszczędzasz 40,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
WB Games
Kod:
5051892084222
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat

Mortal Kombat Komplete Edition PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Mortal Kombat Komplete Edition zawiera nie tylko samą grę, ale też wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC. Zawierają one dodatkowe postacie wojowników: Skarlet, Kenshi, Rain oraz postać nikczemnego prześladowcy ze świata snów - Freddiego Krugera. Ponadto zawierają 15 klasycznych strojów i trzy klasyczne Fatality dla postaci Scorpiona, Sub-Zero, Reptile'a.Zeszłoroczne wydanie Mortal Kombat było powrotem serii do jej korzeni wraz z całą zawartością dającą mnóstwo satysfakcji dorosłym graczom, oferującą niezwykle brutalne Fatality i przyprawiającym o skręt żołądka trybem X-ray. Pomimo powrotu do tradycyjnego widoku 2D, ostatnia odsłona serii wprowadziła wiele ulepszeń takich jak tryby Tag Team (walki dwóch na dwóch), Challenge Tower (szereg wyzwań) i Story Mode (tryb fabularny). Gracze mogą wybierać spośród wielu kultowych już wojowników i wyzywać swoich przeciwników na tradycyjne walki "jeden na jednego" lub wespół z innymi graczami wziąć udział w nowatorskim sieciowym trybie King of the Hill.

Mortal Kombat, jedna z najbardziej brutalnych bijatyk wszech czasów wraca na konsole nowej generacji.

Gra tworzona jest na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 przez studio odpowiedzialne za oryginalne części, obecnie pod nową nazwą NetherRealm Studios z dyrektorem kreatywnym, Edem Boomem na czele. Najnowszy rozdział we flagowej serii produktu gatunku bezpardonowo wraca z nowo powstałym mechanizmem walk 2D. Grę napędza nowy silnik graficzny, który ze szczegółami przedstawi m.in. legendarne fatality. Mortal Kombat Komplete Edition przedstawia przy tym niezliczoną listę nowości, włączając w to tag team oraz ciekawą fabułę, jak w żadnej innej grze tego typu. Gracze będą mogli wybrać swoje ulubione postacie z rozbudowanej listy kultowych wojowników i rzucić wyzwanie swoim znajomym zarówno w tradycyjnym, jak i nowych trybach rozgrywki.

W Mortal Kombat nacisk położony został na brutalność i bezkompromisowość. Walki są nie tylko dynamiczne, ale przede wszystkim bardzo krwawe, co dla miłośników serii jest z pewnością wielkim atutem. Pod względem mechaniki rozgrywki nowy Mortal Kombat stanowi unowocześnioną wersją starych, dwuwymiarowych odsłon serii. Oznacza to, że zmagania, choć ukazane w trójwymiarze, odbywają się w przestrzeni 2D. W ten sposób twórcy zapragnęli powiązać klasykę z nowoczesnością. Ta ostatnia reprezentowana jest także przez zupełnie nowy silnik graficzny, zaprojektowany specjalnie na potrzeby nowego Mortal Kombat.

Z nowości warto wymienić dwa tryby rozgrywki - opcję Story Mode, która nie jest jedynie miernym dodatkiem, a pełnowartościowym elementem, a także Tag Team. W przypadku tej ostatniej chodzi oczywiście o bitwy dwuosobowych zespołów - w rozgrywce sieciowej oznacza to możliwość uczestniczenia w walce nawet czterech graczy jednocześnie. W ramach trybu multiplayer przyszli nabywcy mogą również wziąć udział w klasycznych walkach 1-na-1 (także offline przy jednej konsoli) oraz w trybie Co-op Arcade Mode.

Ekskluzywnie dla konsoli PS3 - dodatkowa postać w grze Kratos, Bóg Wojny
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Wojtek13
Z nami od: 2013/03/13

Wojtek13

0 0

Bardzo dobra bijatyka

Grafika ładna, szczegółów masa. Bardzo długie story mode bije na łeb wszystki dzisiejsze gry fpp jak crisis itp czasem rozgrywki. Oczywiscie standardowo wieże wyzwań. Dużo trybów trudnośći. Tryb wyzwań i dużo innych badziewiów. Multi bardzo dobry. Postaci 32, dużo planszy. Dla mnie ta gra to polaczenie 1,2,3 z dodatkami. Produkcja na wysokim poziomie pod kazdym wzgledem. Fatality, xreje, specjale, duzo ciosów, kombosów. Jedyne co mnie irytowalo to blok na R2 który odrazu zmieniłem na R1. R2 jest za daleko i za dlugo sie go wciska , a przy takiej grze to ma znaczenie.