CENA: 79,90
69
90
Oszczędzasz 10,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4005209170536
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Saints Row 2 Essentials PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kiedy zaczynałem byłem nikim. Zwyczajny chłopak z ulicy, który nie ma nic do stracenia. Potem poznałem Juliusa i wszystko się zmieniło. Wstąpiłem do 3rd street saints i moje życie nabrało rozpędu. Miałem kobiety, ciuchy, bryki i władzę nad Stilwater. To jest właśnie piękno tego miasta. Jeśli masz to co trzeba może być twoje. Niestety kilku gości zwróciło się przeciwko mnie. Zabrali wszystko co miałem i próbowali mnie zabić. Nie udało się. Po kliku latach ukrywania się w rynsztoku wracam i zamierzam odebrać to co należy do mnie. Podobno zemsta najlepiej smakuje lodowato zimna. Moja będzie piekielnie gorąca.

Powrót do Stilwater w wielkim stylu! Druga część serii Saints Row wraca do gry i gwarantuje wiele godzin świetnej zabawy. Totalna rozwałka w hip-hop'owym klimacie otrzymała wiele usprawnień i gracz ma jeszcze większą swobodę działania. Można modyfikować dosłownie wszystkie aspekty życia gangów, od wyboru wyglądu, zachowania i głosu postaci, przez zmianę wyglądu dostępnych w grze pojazdów, a na różnych aspektach symboliki gangów kończywszy. Wprowadzono również zupełnie nowe techniki walki wręcz i dodano wiele maszyn, które będzie mógł wykorzystać gracz podczas ponad 40 rozbudowanych misji, każda ze świetną stroną fabularną i dodatkowymi zadaniami. Saints Row 2 przy dźwiękach hip-hop'owego bitu przenosi gracza w świat gangów i twardej gry, w rozległy, modyfikowalny świat gwarantujący wiele godzin fantastycznej zabawy.

 • Nieskrępowana możliwość modyfikacji postaci. Możesz być mężczyzną, kobietą lub kimś pomiędzy. Zmień rysy twarzy, ubranie, ozdoby i kolorystykę ubioru żeby nikt nie mógł przejść obok ciebie obojętnie.
 • Dowolne modyfikacje wyglądu pojazdów. Dodatki w stylu spojlerów, nietypowego malowania i naklejek sprawią, że będziesz miał jedyne takie auto w mieście.
 • Każda maszyna podlega tuningowi. Dzięki tej opcji dowolny pojazd nabierze zupełnie nowych osiągów.
 • Gracz może dowolnie zmieniać wygląd kryjówek gangów. Urządzaj swoje meliny według własnego gustu i uznania.
 • Fenomenalne przedstawienie walki, zarówno na gołe pięści, jak i tej przy użyciu sprzętu takiego jak samoloty, helikoptery, motocykle, łodzie i samochody. Na ziemi dostępne będzie równie wiele nowych technik takich jak walka bez broni, dokładne celowanie, czy zastosowanie ludzkiej tarczy w celach obronnych.
 • 40 zupełnie nowych misji, każda zawierająca dodatkowe zadania. Wyścigi, bronie, pojazdy, kryjówki, ogromne dzielnice miasta i fantastycznie wykonane wnętrza budynków.
 • Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Figurki amiibo
  Zbierz je wszystkie!
  Nowa
  ulepszona wersja!
  Figurki Funko POP!
  Zobacz wszystkie!
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Saints Row 2 Essentials" (PlayStation 3).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.