CENA: 159,99
149
90
Oszczędzasz 10,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
THQ Inc.
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
9006113006329
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:

Red Faction Complete Collection PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Mars....przyszłość. Czerwona Planeta okazała się nośnikiem surowców mineralnych. Zachłanność ludzi znana jest chyba wszystkim :), więc jak tylko zwęszyli olbrzymie pokłady, zaczęli stawiać bazy i nowoczesne kopalnie. Nasz boahater jest sobie najzwyklejszym górnikiem pracującym właśnie w jednej z takich konstrukcji. Czas w jakim zesłano go na Marsa nie jest jednak zwyczajny. Oto rozszerza się rewolta! Okazuje się, że "Czerwona Frakcja" górników - pewien ich klan - nie są w stanie już więcej wytrzymać reżimu korporacji ULTOR, mającej piecze nad wszystkimi pracami i górnikami przebywającymi na Marsie. Nasza postać dołącza do klanu zbuntowanych górników i bierze spluwę w swoje ręcę. Tak oto okazuje się, że nasz górnik co się zowie ma zadatki na...superbohatera! W ten sposób przedstawia się wstęp do dalszej fabuły która, mimo że to gra FPP (First Person Perspective), nie jest wcale potraktowana po macoszemu. Jednak sposób przedstawienia akcji to jedna z niewielu wspólnych cech tej gry z Quake"em (tego pokroju gry zawsze się do niego porównuje). W pełni trójwymiarowe środowiska robią nie lada wrażenie a do tego wszystko chodzi w stałych 30 fps"ach na sekundę. Nieraz zapatrzycie się na elementy architektoniczne zapominając o namierzających Was wrogach. Każda z broni ma dwa rodzaje zastosowania (coś ala Unreal) i jest tego całkiem spory arsenał. No, a teraz UWAGA! Technologia GeoMod! Co to takiego? Otóż każdy pocisk wystrzelony z broni zostawi trwały, nieznikający ślad w skale, czy podłożu. Jeśli nasuwacie właśnie z karabinu będą to małe dziurki i odpryski, ale jeśli strzelicie w skałę z wyrzutni, zastaniecie tam olbrzymią dzurę po wybuchu! Przeszkadza Wam ściana, a macie w rękach wyrzutnię?? Hehe...nietrudno się domyśleć, że łatwiej będzie ją znieść z powierzchni Zie....ehem...Marsa. Przyjdzie Wam też poruszać się przy pomocy różnych pojazdów i trzeba przyznać że są to bardzo miłe urozmaicenia. No i tryb multiplayer - nie wiedziałem, że będzie taki dobry! Kupa fajnej zabawy..polecamy!! Total Recall? .Klimat Red Faction nieco przypomina ten kultowy film z przerośniętym Arnoldem. I bardzo dobrze, bo filmy z udziałem tego aktora zawsze były przesycone akcją i totalną rozwałką wszystkiego i wszystkich. A czasami nawet zdarzała się w nich niezła fabuła. Tak jest też w RF, które jest świetną gierką dla samotnego gracza i równie wspaniałą w multiplayerze.

Alec Mason przybywa na Marsa z nadzieją na nowe życie. Perspektywa spokojnej przyszłości szybko jednak znika, gdy dochodzi do brutalnej interwencji Earth Defence Force. Stajesz na czele wyzwoleńczej armii, która w starciu z EDF ma szanse jedynie przy użyciu walki partyzanckiej i wybuchowego sabotażu.Akcja Guerrilla ma miejsce 50 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części Red Faction (średnia ocen na metacritic.com 83%). Twórcy z firmy Volition Inc. postanowili w nowej produkcji rzucić wyzwanie ograniczeniom w destrukcji otoczenia znanym z innych gier. Otwarty świat gry, możliwość wyboru zadań, kreatywna taktyka oparta na wykorzystaniu konstrukcji budynków i doskonała fizyka obiektów mają być sztandarowymi cechami gry Red Faction: Guerilla. Uwolnij kolonie na Marsie z rąk brutalnego reżimu!

 • Partyzantka w otwartym świecie - Ty decydujesz jak, gdzie i kiedy przygotować zasadzkę, wykonuj zadania w najbardziej odpowiadającej ci kolejności.
 • Doprowadź walkę podjazdową do perfekcji wykorzystując najbardziej futurystyczny ekwipunek, improwizowaną broń i pojazdy, takie jak górnicze maszyny wydobywcze czy kosmiczne czołgi.
 • Wykorzystuj ładunki wybuchowe, by całkowicie zmieniać obszar gry. Przygotuj zasadzkę na moście, by zlikwidować go wraz z przejeżdżającym konwojem. Zburz ściany w budynku stojące na drodze twej ucieczki. Odetnij pościg niszcząc za sobą schody. Dzięki silnikowi Geo-Mod 2.0 możliwości są nieograniczone!
 • Klimat rodem z filmów s-f! Odkryj niezwykły świat Czerwonej Planety, od odizolowanych kopalni po elitarne miasta EDF. Następnie poprowadź rebelię przeciw totalitarnemu reżimowi i zmień układ sił na Marsie raz na zawsze!
 • Olbrzymia różnorodność w trybie gry wieloosobowej, w tym: Eskalacja, Rozróba, Totalny chaos, Deathmatch, Team deatmatch, Niszczenie beczek. Wyobraź sobie, jak przy tak dowolnym systemie destrukcji będzie wyglądać pole walki po pojedynku do 16 graczy jednocześnie!

  Red Faction: Armageddon jest kontynuacją trzecioosobowej gry akcji Red Faction: Guerrilla, która była pierwszą odsłoną cyklu oferującą widok zza pleców kierowanej postaci. Poprzednie części serii Red Faction to FPS-y. Za stworzenie ponownie odpowiada studio Volition Inc., a wydaniem zajął się koncern THQ.

  Akcja gry Red Faction: Armageddon rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach ukazanych w Red Faction: Guerilla. Ponownie przenosimy się na Marsa, gdzie wcielamy się w postać Dariusa Masona – wnuka Aleca Masona i Samanyi z Red Faction: Guerilla. Autorzy przedstawiają nam historię apokaliptycznego kultu, który dosięgnął wspomnianą planetę. Powierzchnia nie nadaje się do zamieszkania, a jedynymi miejscem, w którym mogą egzystować ludzie, są podziemia (kopalnie i tunele). To właśnie w nich nasz protagonista otwiera tajemniczy wał i tym samym uwalnia hordy złych mutantów, którym będzie musiał stawić czoła. Oprócz wspomnianych przeciwników, na powierzchni Marsa natrafimy na kultystów.  Red Faction: Armageddon, podobnie jak Red Faction: Guerilla, charakteryzuje się zaawansowaną destrukcją otoczenia, jak również pozwala na skorzystanie z bogatego arsenału, zawierającego m.in. ulepszoną wersję Nano Forge z Red Faction: Guerilla.

  Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, Red Faction: Armageddon oferuje także opcję rozgrywki Extermination, czyli kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników. Zabawa polega na odpieraniu kolejnych fal nadchodzących przeciwników.

  • kontynuacja Red Faction: Guerrilla
  • gra akcji/TPP rozgrywająca się na Marsie
  • poznaj historię apokaliptycznego kultu
  • pokonaj hordy złych mutantów
  • zaawansowany system destrukcji otoczenia
  • kooperacja dla czterech graczy
 • Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Pozwól swoim Simom
  tworzyć nowe historie!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Wiedźmińska trylogia
  w edycji SteelBook
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Red Faction Complete Collection" (PlayStation 3).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.