CENA: 119,90
29
90
Oszczędzasz 90,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Black Bean Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8033102492178
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

WRC FIA World Rally Championship PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
World Rally Championship (WRC) to gra rajdowa studia Milestone, wydana przez Black Bean Games na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Jednym z głównych atutów WRC jest licencja cyklu FIA World Rally Championship, dzięki której w wirtualnej rzeczywistości gry pojawią się wiernie odwzorowane trasy, samochody, a nawet kierowcy i piloci.Do dyspozycji użytkownika oddano rozbudowany tryb kariery podczas którego odwiedzi on 13 różnych lokacji (Szwecja, Meksyk, Jordania, Turcja, Nowa Zelandia, Portugalia, Bułgaria, Finlandia, Niemcy, Japonia, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania). Opisywana produkcja pozwala także na zabawę w trybie multiplayer.

Gra charakteryzuje się realistyczną fizyką, dopracowanym modelem zniszczeń i zaawansowanymi możliwościami związanymi z usprawnianiem pojazdu.

  • gra rajdowa studia Milestone
  • licencja cyklu FIA World Rally Championship
  • rozbudowany tryb kariery
  • tryb multiplayer

Wymagania:

Pentium IV 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki z 512 MB (GeForce 6600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Konsole Microsoft w super cenach!
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Filmy 4K Ultra HD
w super cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
leon691
Z nami od: 2010/10/08

leon691

0 0

O grze

nie o co tyle żalu, gra nie wyglada pieknie lecz porównywanie jej do RB Rally to jakiś żart. Jesli dla kogoś najważniejsza jest grafika to dla niego stworzono Dirt2, WRC ma w przeciwnienstwie do Dirta świetny, wymagający i dający satysfakcię model jazdy, dużo ciekawych tras i... nie musi mieć nic więcej, bo konkurencja nie istnieje. Dirt2 to gra nie wiadomo o czym, na pewno nie o rajdach WRC.

kbc
Z nami od: 2010/10/08

kbc

0 0

rozczarowanie

Chciałbym napisać coś dobrego o tej grze. Albo jaki zadowolony jestem, że w końcu powstała gra typowo WRC bo bardzo długiej przerwie :) Poza licencjonowanymi wozami, trasami itp nie ma tu nic ciekawego.
Reszta faktów jest tragiczna dla tej produkcji. Grafika: samochody jeszcze ujdą ale trasy wyglądają jak z epoki kamienia łupanego i chyba przygotowywane też na pc z tamtych czasów. Lepiej wygląda Richard Burns Rally..uwaga!...gra wydana w 2004 roku. Engine FIA WRC musi być naprawde słaby porównując go np. z DIRT2. Rozumiem, że gra musiała chodzić płynnie na konsolach ale taki dirt 2 chodzi dobrze i wygląda jakoś 1000x lepiej.
Dźwięk: to samo, zero zachwytów.
Fizyka: na oko coś jak colin mcrae 2, gra jeszcze starsza niż richard burns rally :)
Czarę goryczy przelał brak obsługi force feedback w logitech momo, najpopluarniejszym produkcie na rynku.
Nie polecam.