CENA: 34,99
29
99
Oszczędzasz 5,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Disney Interactive
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5907610737881
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Disney Kraina Gier Auta 2 PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gra Auta 2 rozwija historię przedstawioną w najnowszej filmowej superprodukcji studia Pixar pozwalając graczom wcielić się w ich ulubione postacie znane ze srebrnego ekranu.

Tym razem bohaterowie przechodzą szkolenie na superszpiegów w centrum treningowym C.H.R.O.M.E. (Centralna Hipertajna Rozdzielnia Ogólnowywiadowczo-Motoryzacyjno-Edukacyjna) . W jego trakcie podejmą się wielu niebezpiecznych i ekscytujących misji, będą się ścigać o tytuł najszybszego auta na świecie, oraz wykorzystają zdobyte umiejętności szpiegowskie w bojowych wyścigach na specjalnie przygotowanych arenach. Gracze będą mieli możliwość zmierzyć się z rodziną i przyjaciółmi grając w trybie split-screen i odblokowując nowe trasy, postacie oraz misje.Cechy produktu:
  • Rozbudowana fabuła wychodząca poza wydarzenia przedstawione w filmie, dzięki wielu fascynującym misjom, jakie gracz otrzyma w centrum szkoleniowym C.H.R.O.M.E.
  • Do dyspozycji graczy oddano ponad 20 postaci, zarówno tych znanych z poprzednich części jak Zygzak McQueen i Złomek, jak również całkowicie nowych np.: Sean McMission i Liliana Lifting
  • Mnóstwo różnorodnych misji i gadżetów rodem z najlepszych filmów szpiegowskich
  • Wiele sztuczek i manewrów, jakie potrafią zrobić tylko Auta - jazda tyłem bez zwalniania, akrobacje na dwóch kołach, podskoki i szybkie uniki

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Konsole Microsoft w super cenach!
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Filmy 4K Ultra HD
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Disney Kraina Gier Auta 2 PL" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.