129
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Dovetail Games
Kod:
5907610755465

Fishing Sim World PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Najnowszy symulator wędkarstwa opracowany przez studio Dovetail Games.

Fishing Sim World zabiera nas do siedmiu malowniczych lokacji, w których staramy się złowić osiemnaście gatunków ryb, korzystając z licencjonowanego wyposażenia.Fishing Sim World pozwala oddać się wędkarstwu między innymi na wodach amerykańskich Lake Boulder jak również Lake Johnson, francuskiej Gigantiki czy choćby brytyjskiego Grand Union Canal.
W każdej z siedmiu lokacji znajdziemy zróżnicowane stanowiska przygotowane z myślą tak o początkujących, jak i doświadczonych wędkarzach.
Ponadto w każdej chwili możemy skorzystać z łodzi (dwa z dostępnych modeli są sygnowane logo marki Bass Cat Boats), by po aktywacji sonaru znaleźć idealne miejsce do zarzucenia przynęty.

Łącznie na złowienie czeka tu aż osiemnaście gatunków ryb (na czele z karpiami, szczupakami i bassami mało oraz wielkogębowymi) kontrolowanych przez zaawansowaną sztuczną inteligencję, chcąc odnosić sukcesy, musimy poznać ich reakcje (chociażby na temperaturę wody) i przyzwyczajenia.
Zmagania są uatrakcyjniane przez zmienne warunki atmosferyczne, którymi należy się kierować przy doborze stanowisk łowieckich oraz sprzętu.
Twórcy oddają do naszej dyspozycji szeroki wachlarz wyposażenia obejmujący wędki, kołowrotki, przypony oraz przynęty; wśród producentów można znaleźć między innymi takie firmy, jak Duckett Fishing, Fitzgerald Fishing, Korda, RidgeMonkey, a także Delkim.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fishing Sim World" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.