CENA: 149,99
118
90
Oszczędzasz 31,09
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Sega
Kod:
5908305209836
Klasyfikacja PEGI:
Rozgrywka sieciowa Przemoc Od 16 lat
:

Total War Attila - AUTOMAT PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.Total War: Attila to rozgrywana w dużej skali strategia, która łączy turowe zarządzanie imperium z rozgrywanymi w czasie rzeczywistym bitwami. Produkcję opracowało studio Creative Assembly, czyli autorzy wszystkich poprzednich odsłon cyklu.

Akcja rozpoczyna się w roku 395, a więc kilkadziesiąt lat przed upadkiem zachodniej części rzymskiego cesarstwa i początkiem średniowiecza, pozwalając tym samym rozegrać prawdziwie fascynujący okres w historii, wypełniony walkami z Wizygotami, Hunami i innymi barbarzyńskimi plemionami. Kampania koncentruje się na stosunkowo krótkim, przynajmniej jak na standardy serii, przedziale czasowym, ale za to realizuje go znacznie bardziej szczegółowo. Możemy pokierować tylko Rzymem, podczas gdy barbarzyńcy, w tym zwłaszcza Hunowie, pełnią rolę nieustępliwego wroga, dosłownie zalewającego nasze ziemie swoimi armiami. Sytuacja startowa stawia nas na czele mocarstwa o olbrzymich terytoriach, ale słabego politycznie i atakowanego ze wszystkich stron. Powoduje to, że poziom trudności jest wyraźnie wyższy niż w poprzednich odsłonach i gra może stanowić prawdziwe wyzwanie nawet dla weteranów cyklu.

Tak jak poprzednie odsłony cyklu, Total War: Attila jest mieszanką RTS-a i turówki. W czasie rzeczywistym rozgrywamy gigantyczne bitwy, w których potrafią brać udział tysiące żołnierzy. W turach toczy się natomiast warstwa strategiczna wymagająca od nas dbania o rozwój ekonomiczny, militarny i technologiczny naszych poddanych oraz o stosunki dyplomatyczne. Jednocześnie autorzy wprowadzili wiele nowych rozwiązań, mających w pełni oddać militarny, społeczny i religijny zamęt tamtych czasów. Fanów ucieszy zwłaszcza powrót drzewa rodziny, którego zabrakło w Rome II, dzięki czemu otrzymujemy możliwość zarządzania rodami i stosunkami między konkretnymi obywatelami. Ponadto śmiertelnym zagrożeniem stały się zarazy i jeśli nie utrzymamy miast w czystości, to ich populacje szybko mogą paść ofiarą różnorodnych plag. Choroby mogą również przynieść do centrów cywilizacyjnych wrogie armie podczas starć i oblężeń. Gra w realistyczny sposób oddaje także zmiany klimatyczne, jakie zachodziły w Europie w tamtym okresie. Generalne ochłodzenie powodowało gorsze plony i skutkowało regularnymi klęskami głodu.

Natomiast bitwy wzbogaca możliwość sprytnego wykorzystywania ognia, a ulepszenia silnika sprawiają, że może on się realistycznie rozprzestrzeniać i pochłaniać budynki oraz siać panikę wśród obrońców. Ponadto studio Creative Assembly ulepszyło interfejs użytkownika oraz znacznie poprawiło grafikę, zarówno na mapie taktycznej, jak i podczas bitew. Cała gra została wykonana z olbrzymim przywiązaniem do historycznego realizmu, tak aby mogła jak najwierniej odwzorować realia tamtego okresu.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Total War Attila - AUTOMAT" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.