CENA: 129,99
109
90
Oszczędzasz 20,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Blizzard
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5030917178269
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

StarCraft II Legacy of the Void PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (6)
Wszystko musi kiedyś dobiec końca – lecz nie lękaj się, bowiem dzięki psionicznym mocom stojących u twego boku protosów przekonasz się, że strach jest tylko złudzeniem. Poprowadź protoskich wojowników i pomóż im zjednoczyć trzy rasy w ostatecznej walce o przetrwanie przeciwko złu, które zagraża wszelkiemu życiu we wszechświecie.Zagraj w zrealizowany z wielkim rozmachem, ostatni rozdział trylogii StarCraft II i dowiedz się, kto przetrwa w obliczu zagrożenia.

Połącz siły niczym archont
Dzięki współpracy w trybie archonta, ty i twój znajomy możecie podzielić się kontrolą nad jedną bazą i jedną armią. Opracujcie szczegółowy plan walki i skoncentrujcie się na wyeliminowaniu swoich przeciwników.

Zawieraj sojusze
Dzięki współpracy w trybie sprzymierzonych dowódców, możesz połączyć siły ze znajomym i wcielić się rolę jednego z dowódców znanych z serii StarCraft. Tocz bitwy w różnych scenariuszach, awansuj na kolejne poziomy i pokaż swoje umiejętności w grze drużynowej w strategii czasu rzeczywistego.

Wojownik ze StarCrafta II w Heroes of the Storm
Przy zakupie Legacy of the Void otrzymasz dostęp do nadchodzącego wojownika z uniwersum StarCrafta w Heroes of the Storm, którego wkrótce zapowiemy. Niech moce Otchłani zawładną Nexusem!

Atakuj z mroku
Zgłęb nowe strategie dostępne dzięki wprowadzeniu do gry sześciu zupełnie nowych jednostek – dwóch dla każdej rasy – i poznaj nowe zdolności znanych i lubianych jednostek.

Dołącz do społeczności e-sportowej
Miliony graczy doświadczyły już dreszczu e-sportowych emocji i smaku zwycięstwa zarówno podczas gry jak i kibicowania faworytom oraz pretendentom – teraz twoja kolej, aby do nich dołączyć.

Zobacz także

Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Nowa
ulepszona wersja!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Mateo_56
Z nami od: 2006/07/03

Mateo_56

0 0

Gra jest fenomenalna, warto było czekać oj warto. Już na samym początku kampanii epickość wylewała się hektolitrami z monitora ;) Po kampanii przyjdzie czas na battle.net. Fabuła świetna , dubbing też , idealne zwieńczenie całej sagi.
Pozwolę sobie na taki mały offtop. Jeżeli ktoś byłby chętny pograć w misje współpracy byłoby świetnie ;) Login Mateo#2259.
Pozdrawiam i walczmy wszyscy za Aiur :D

l_kulesza
Z nami od: 2010/06/16

l_kulesza

0 0

Na FB potwierdzono nocną sprzedaż fallout 4 i sc2:LotV :D Dzięki ultimo! :D

Art
Z nami od: 2015/11/09

Art

0 0

Wiem, że niektóre sklepy robią nocną premierę, ale bardzo ciężko doszukać się informacji. Musiałem pytać osobiście pracowników w sklepie

l_kulesza
Z nami od: 2010/06/16

l_kulesza

1 0

Sam jestem sprzedawcą, więc znam "ból nocek", ale jak Zamierzacie zorganizować nocną premię na Chłodnej wieńczącą ów serię, to bardzo proszę o informację bo w 100% się zjawię po trzecią kolekcjonerkę ^^

mkikuc06
Z nami od: 2013/03/05

mkikuc06

3 0

Koniecznie zorganizujcie nocną premierę na Chłodnej tak, jak to miało miejsce przy SC II i Heart of the Swarm

ranger69
Z nami od: 2008/11/02

ranger69

1 0

Czy jest planowana PREMIERA ? Nocna/dzienna ? :)