CENA: 129,99
109
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Blizzard
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5030917178269
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

StarCraft II Legacy of the Void PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (6)
Wszystko musi kiedyś dobiec końca – lecz nie lękaj się, bowiem dzięki psionicznym mocom stojących u twego boku protosów przekonasz się, że strach jest tylko złudzeniem. Poprowadź protoskich wojowników i pomóż im zjednoczyć trzy rasy w ostatecznej walce o przetrwanie przeciwko złu, które zagraża wszelkiemu życiu we wszechświecie.Zagraj w zrealizowany z wielkim rozmachem, ostatni rozdział trylogii StarCraft II i dowiedz się, kto przetrwa w obliczu zagrożenia.

Połącz siły niczym archont
Dzięki współpracy w trybie archonta, ty i twój znajomy możecie podzielić się kontrolą nad jedną bazą i jedną armią. Opracujcie szczegółowy plan walki i skoncentrujcie się na wyeliminowaniu swoich przeciwników.

Zawieraj sojusze
Dzięki współpracy w trybie sprzymierzonych dowódców, możesz połączyć siły ze znajomym i wcielić się rolę jednego z dowódców znanych z serii StarCraft. Tocz bitwy w różnych scenariuszach, awansuj na kolejne poziomy i pokaż swoje umiejętności w grze drużynowej w strategii czasu rzeczywistego.

Wojownik ze StarCrafta II w Heroes of the Storm
Przy zakupie Legacy of the Void otrzymasz dostęp do nadchodzącego wojownika z uniwersum StarCrafta w Heroes of the Storm, którego wkrótce zapowiemy. Niech moce Otchłani zawładną Nexusem!

Atakuj z mroku
Zgłęb nowe strategie dostępne dzięki wprowadzeniu do gry sześciu zupełnie nowych jednostek – dwóch dla każdej rasy – i poznaj nowe zdolności znanych i lubianych jednostek.

Dołącz do społeczności e-sportowej
Miliony graczy doświadczyły już dreszczu e-sportowych emocji i smaku zwycięstwa zarówno podczas gry jak i kibicowania faworytom oraz pretendentom – teraz twoja kolej, aby do nich dołączyć.

Zobacz także

Zobacz konsole Sony
obecnej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Zobacz konsole MS
obecnej generacji!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Mateo_56
Z nami od: 2006/07/03

Mateo_56

0 0

Gra jest fenomenalna, warto było czekać oj warto. Już na samym początku kampanii epickość wylewała się hektolitrami z monitora ;) Po kampanii przyjdzie czas na battle.net. Fabuła świetna , dubbing też , idealne zwieńczenie całej sagi.
Pozwolę sobie na taki mały offtop. Jeżeli ktoś byłby chętny pograć w misje współpracy byłoby świetnie ;) Login Mateo#2259.
Pozdrawiam i walczmy wszyscy za Aiur :D

l_kulesza
Z nami od: 2010/06/16

l_kulesza

0 0

Na FB potwierdzono nocną sprzedaż fallout 4 i sc2:LotV :D Dzięki ultimo! :D

Art
Z nami od: 2015/11/09

Art

0 0

Wiem, że niektóre sklepy robią nocną premierę, ale bardzo ciężko doszukać się informacji. Musiałem pytać osobiście pracowników w sklepie

l_kulesza
Z nami od: 2010/06/16

l_kulesza

1 0

Sam jestem sprzedawcą, więc znam "ból nocek", ale jak Zamierzacie zorganizować nocną premię na Chłodnej wieńczącą ów serię, to bardzo proszę o informację bo w 100% się zjawię po trzecią kolekcjonerkę ^^

mkikuc06
Z nami od: 2013/03/05

mkikuc06

3 0

Koniecznie zorganizujcie nocną premierę na Chłodnej tak, jak to miało miejsce przy SC II i Heart of the Swarm

ranger69
Z nami od: 2008/11/02

ranger69

1 0

Czy jest planowana PREMIERA ? Nocna/dzienna ? :)