4
90
Chwilowy brak kodów
Wydawca:
Codemasters
Kod:
UL84864864
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Overlord - AUTOMAT PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.W tej grze macie wyjątkową okazję wcielenia się w okrutnego, złego do szpiku kości lorda ciemności. Obudzony ze snu po latach przejmiesz kontrolę nad dziwną rasą stworków podobnych do goblinów, by z czasem Twoja osobista straż i armia znacznie się rozrosły. Nie myśl jednak, że masz do czynienia ze strategią. Overlord to gra przygodowa z elementami podobnymi nieco do pomysłów z Pikmina, czy choćby Lemingów.
  • Wydajesz rozkazy swoim podwładnym.
  • Sam też potrafisz doskonale walczyć mieczem, oraz magią - razem ze swoją armią będziesz niepokonany
  • Stworki, które Tobie pomagają, odznaczają się niezwykła głupotą, np. nie kwestionując rozkazu skoczenia w przepaść, wykonują go bez wahania. Przede wszystkim okazują się niezwykle przydatne w takich zadaniach, jak chociażby wysadzanie w powietrze miast. Gracz nie powinien przejmować się faktem, że przy tego typu misjach traci wykonawców swoich poleceń. Posiadając kilka wolnych dusz pokonanych wrogów bez problemu można rekrutować kolejne zastępy wiernych diablików.
  • Licznik, który przedstawia poziom zła; jego wartość zmienia się w zależności od podejmowanych decyzji w konkretnych etapach gry
  • Specyficzny, czarny humor i ironiczne nawiązania do klasycznych dzieł fantasy autorstwa chociażby Johna Ronalda Reuela Tolkiena, Clive'a Staplesa Lewisa czy Roberta Jordana

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Anthem w nowej cenie
tylko do 29 marca!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Overlord - AUTOMAT" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.