CENA: 54,90
44
90
Oszczędzasz 10,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215892176
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Might and Magic Heroes VII PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)

Might & Magic® Heroes® VII Might & Magic® Heroes® VII powraca, ponownie oferując najlepszą z możliwych rozgrywek strategicznych. Wejdź w magiczny świat i przeżyj przygodę, której nigdy nie zapomnisz. W najlepszym stylu RPG!

  • Poznaj i podbij magiczny świat
  • Zarządaj ekonomią
  • Prowadź do bitwy armie magicznych stworów
  • Rozwijaj herosów, magię i potęgę dzięki nowym umiejętnościom i artefaktom.

Heroes VII opisuje wojnę domową, która zmienia oblicze dynastii rządzącej Świętym Imperium. Zabójstwo Cesarzowej pozostawiło tron pustym, którestwo w pożodze i pole dla zbyt wielu wygłodniałych rywalów w walce o władzę. Książe Ivan zwywa radę sześciu zaufanych doradców, z których każdy ma plan zakończenia wojny sukcesyjnej.

Od 20 lat tytuły serii Might & Magic Heroes ustanawiają standard w dziedzinie gier strategicznych na PC. Heroes VII to najnowsza i najlpsza odsłona serii zawierająca nowe rozwiązania i ulepszenia. Zapisując się na stronie www Rady Cieni gracze będą mogli dzielić się swoją pasją i wzbogacić grę własnymi pomysłami.

To co najlepsze w serii Heroes
  • To jedna z najlepszych strategii turowych świata. Oto klasyczna rozgrywka w stylu Might & Magic Heroes, wzbogacona o nową grafikę i mechanikę.

Zarządzaj 6 frakcjami
  • Kontroluj 6 osobnych frakcji, każda z własnymi stworami i umiejętnościami, które można wykorzystać strategicznie podczas rozgrywki.

Odkryj olśniewający świat
  • Dzięki silnikowi Unreal 3.0 świat Heroes VII jest pełen głębi i szczegółów. Zmienne warunki pogodowe i oświetlenie dodatkowo ożywią otoczenie.

Skończy się kiedy uznasz za stosowne!
  • Kampania w trybie dla pojedynczego gracza oferuje ponad 60 godzin rozgrywki, do tego dochodzą tryby pojedynku i wolnej potyczki. Tryb rozgrywki wieloosobowej Hotseat został zachowany podobnie jak bitwy po LAN.

Niech usłyszą Twój głos!
  • Władza w ręce graczy! Zaloguj się na stronę Rady Cieni i pomóż w rozwoju gry. Zagłosuj na dwie z sześciu frakcji, rozmawiaj z deweloperami, komentuj, dziel się doświadczeniem. Wszystko co robisz ma wpływ na grę, która będzie taka, jak sobie wymarzysz.

Zobacz także

Konsole Switch
sprawdź ofertę
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Might and Magic Heroes VII" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.