419
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Blizzard
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030917242465
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Rozgrywka sieciowa

World of Warcraft Battle For Azeroth Edycja kolekcjonerska PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (3)
Ten ogromny świat czeka na ciebie!

Pisane są ci wielkie czyny. Niezwykłe przygody. Kto wie, może nawet wieczna chwała. Będziesz bez strachu uderzać na wrogów. Żyć pełnią życia. Wędrować u boku nieoczekiwanych towarzyszy broni. Doświadczysz niemożliwego. Wkrocz do World of Warcraft i dołącz do milionów potężnych bohaterów w sieciowej krainie magii, mitów i bezgranicznej przygody. Czeka cię ogrom wrażeń. Dołącz do nas.Stwórz swojego bohatera: Stwórz własnego, wyjątkowego bohatera wybierając spośród trzynastu ras i dziesięciu klas postaci, a następnie zyskaj niesamowitą moc walcząc ze złem i zdobądź najwspanialsze nagrody w całej krainie.

Zawieraj potężne sojusze: Graj w pojedynkę lub połącz siły z resztą bohaterów i przemierzaj rozległe, poorane wojennymi bliznami krajobrazy ogarniętego pożogą świata.

Wykonuj niezwykłe zadania: Czekają na ciebie tysiące zadań, a ich liczba stale rośnie. Zmierz się z Illidanem Zdrajcą, rozbij nieumarłe armie Króla Licza. Te i wiele innych przygód czekają.

Wkrocz do nieustannie zmieniającego się świata Azeroth: Gra World of Warcraft jest stale wzbogacana o nowe, fantastyczne przygody, bajeczne krainy oraz groźnych przeciwników. Jeśli chcesz na chwilę odpocząć od wojennej zawieruchy, możesz zasiąść przy biesiadnym stole podczas jednego z organizowanych sezonowo jarmarków i festiwali.

Stań do walki z innymi graczami: Przechyl szalę zwycięstwa w wojnie między Hordą a Przymierzem – frakcjami, które zmagają się o władzę nad całym Azeroth. Okryj swe imię chwałą w boju – od aren, poprzez pola bitew, aż do rozległych stref PvP i potyczek w otwartym świecie – wszędzie walczyć możesz o sławę bohatera!

Walcz aż do 100 poziomu: Wespnij się na nowe szczyty potęgi i odkryj tajemnice Nefrytowego Lasu, oprzyj się wrzącym wyziewom Gorgrondu i dotrzyj do dżungli Tanaan, by zmierzyć się z najwyższym lordem Kazzakiem.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:
  • Klucz do gry World of Warcraft – Battle For Azeroth
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Książkę „Elegy And A Good War” z podwójną okładką
  • Dwustronny Znak Sojuszu
  • Epicką cyfrową zawartość dodatkową dla gier: Hearthstone, Starcraft 2, Heroes of the Storm oraz Overwatch

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Michal
Z nami od: 2019/04/13

Michal

1 0

Walcz aż do 100 poziomu: Wespnij się na nowe szczyty potęgi i odkryj tajemnice Nefrytowego Lasu, oprzyj się wrzącym wyziewom Gorgrondu i dotrzyj do dżungli Tanaan, by zmierzyć się z najwyższym lordem Kazzakiem. Kto to pisał? Widocznie autor jest cofnięty o 2 dodatki.

DarkDawn92
Z nami od: 2009/09/02

DarkDawn92

1 0

Zgadzam się, cena wyższa niż poprzednie dodatki. Mists of Pandaria EK o 200 zł tańsze było. Oprócz tego BFA ma niestety uboższą zawartość, ponieważ nie posiada behind the scenes blue-ray dvd, brak podkładki pod mysz i soundtrack nie na płycie tylko wersja cyfrowa no i oczywiście jakiś zamiennik dla artbooka. Brakuje też zawartości do Diablo 3.

kajetank
Z nami od: 2013/08/26

kajetank

1 0

Zamowienie zlozone ale trend niepokojacy (wlasnie sprwadzilem historie swoich zamowien edycji kolekcjonerskich)

Warlords of draenor - 265 PLN
Legion - 299 PLN
BfA - 420 PLN.

Edycje kolekcjonerskie pomiedzy poszczegolnymi dodatkami nie roznia sie niczym specjalnym. Skad taki nagly skok ceny?