CENA: 79,90
44
90
Oszczędzasz 35,00
Wysyłka od 7,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5035226111242
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Mass Effect Trilogy PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Mass Effect Trilogy to pakiet trzech części serii kosmicznych gier akcji RPG, opowiadających o przygodach komandora Sheparda. Wszystkie produkcje zostały stworzone przez studio BioWare, należące do firmy Electronic Arts. W skład wydania wchodzą płyty z grami oraz ekskluzywna książeczka z grafikami.Mass Effect to jedna z najbardziej popularnych marek studia BioWare, które dało graczom takie produkcje jak Star Wars: Knights of the Old Republic, Jade Empire, czy chociażby Dragon’s Age. W tej serii przyjmujemy rolę Sheparda, dowódcy reprezentującego interesy ludzkie w uniwersum zamieszkałym przez wiele ras. Bohater szybko wplątuje się w skomplikowaną intrygę i staje w obliczu tajemniczych Żniwiarzy, którzy zagrażają całej galaktyce.

Wszystkie trzy odsłony Mass Effect są ze sobą powiązane fabularnie, ale ich rozmach stopniowo się zwiększa. W pierwszej Shepard staje do walki ze Żniwiarzem, który próbuje umożliwić powrót floty swojej rasy. Druga opowiada o tak zwanych Kolektorach, porywających całe ludzkie kolonie w celu przyspieszenia inwazji Żniwiarzy. „Trójka” to ostateczna konfrontacja z tą przerażającą i bezwzględną frakcją, której finał zależy od decyzji graczy.

W Mass Effect studio BioWare odeszło od klasycznej rozgrywki ze swoich wcześniejszych gier RPG na rzecz bardziej dynamicznego ukazania akcji. Seria przypomina więc strzelankę z motywem chowania się za osłonami, ale zachowuje elementy taktyczne – możliwość zmiany uzbrojenia, rozwoju postaci, czy wydawania rozkazów. Mass Effect zasłynął swoją oprawą, świetną fabułą i ciekawie zrealizowanym systemem dialogów.

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Klucze do gier
Nie czekaj na dostawę!
Konsole Microsoft w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Mass Effect Trilogy" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.