CENA: 179,99
169
90
Oszczędzasz 10,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Arena Net
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060094443904
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Guild Wars 2 Heart of Thorns PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Guild Wars 2™: Heart of Thorns to pierwszy dodatek do gry Guild Wars® 2. Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną przez Guild Wars 2 rozszerzenie rozprawia się z utartymi konwencjami gier MMO i oferuje graczom nowy standard wirtualnego świata, oparty na idei, według której od celu ważniejsza jest prowadząca do niego droga.SERCE MAGUUMY

W sercu dżungli Maguuma czeka na ciebie moc nowych przygód. Staw czoła rosnącym w siłę hordom Mordremotha, szukaj sojuszników wśród członków pradawnych kultur i walcz z nowymi przeciwnikami.
  • Staw czoła nowym grupowym wyzwaniom.
  • Przemierzaj dżunglę w nowych rejonach otwartego świata.
  • Poznaj nowe wątki fabularne i wydarzenia.
  • Zmierz się z potężnymi nowymi bossami.
SYSTEM MASTERY

System Mastery wprowadza wiele zmian do ścieżki awansu postaci. Zyskasz dzięki niemu nowe możliwości szkolenia bohatera powyżej 80. poziomu oraz otrzymasz dostęp do szeregu nowych umiejętności, m.in. korzystania z lotni, obdzierania mordremów z kory oraz budowania kolekcji, dzięki którym można tworzyć legendarną broń.

NOWA PROFESJA: REVENANT

Jako Revenant możesz przywoływać legendarne moce i siać chaos na polu bitwy. Rusz do walki w ciężkiej zbroi i korzystaj z potężnej mocy Mgieł.

SPECJALIZACJE

Niech twój styl gry rozwija się razem z tobą. Dzięki specjalizacjom profesji zdobędziesz dostęp do broni, z której twoja postać nie mogła wcześniej korzystać, oraz do nowych cech, umiejętności i elementów mechaniki, które ujawnią przed tobą zupełnie nowe oblicze twojej profesji.

PVP: NOWY TRYB STRONGHOLD

Zbieraj surowce i rekrutuj żołnierzy. Walcz o kontrolę nad bohaterami. Broń swojej twierdzy za pomocą trebusza i przygotuj oblężenie, by pokonać mistrza wrogiej gildii! Skorzystaj z nowej funkcji tworzenia drużyn w gildii i wspinaj się po szczeblach tablicy wyników. Tryb Stronghold to zupełnie nowy styl gry PvP w Guild Wars 2!

WVW: NOWAMAPA BORDERLANDS

Poznaj mapę Borderlands, czyli nowy wymiar wielkich bitew w trybie World vs. World. Walcz na zdradzieckich wysokościach, korzystaj z pomocy walecznych sojuszników i zrzucaj wrogów w czeluści dzięki podstępnym pułapkom. Na tej mapie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej liczą się konkretne cele – za ich osiąganie otrzymasz dostęp do nowych strategii i elementów mechaniki, które pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa.

SIEDZIBY GILDII

Twoja gildia przemierzyła już cały świat? Czas, by zdobyła własny kawałek gruntu. Wspólnie z innymi członkami gildii zajmij i rozwijaj wspaniałą siedzibę w samym sercu Maguumy.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Guild Wars 2 Heart of Thorns" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.