54
90
Chwilowy brak kodów
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5030932111432
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Dragon Age Inkwizycja PL - AUTOMAT PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Origin

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.


UWAGA - Płacąc e-przelewem lub kartą kredytową otrzymasz klucz drogą mailową natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Klucz pojawi się również bezpośrednio pod złożonym zamówieniem w panelu "moje zamówienia"

Dzięki potędze silnika Frostbite 3 epickie RPG studia BioWare wykonuje wielki krok w przyszłość, urzekając pięknymi widokami i niesamowitymi możliwościami. Przygotuj się na grę Dragon Age: Inkwizycja w polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360. Polska premiera gry odbędzie się 20 listopada 2014 roku.Przerażający kataklizm pchnął krainę Thedas w objęcia chaosu. Na niebie zaroiło się od smoków, a na spokojne niegdyś królestwo padł cień grozy. Magowie wypowiedzieli otwartą wojnę prześladującym ich Templariuszom. Narody powstały przeciwko sobie. Stojąc na czele Inkwizycji, musisz wspólnie z drużyną legendarnych bohaterów przywrócić spokój i powstrzymać sprawców chaosu. Batalia o zwycięstwo prawdy zbierze krwawe żniwo, po drodze zyskasz nowych przyjaciół, ale stracisz część starych.

Najnowsza fabularna gra akcji BioWare rzuci Cię w sam środek niesamowitej opowieści osadzonej w ogromnym i zmieniającym się świecie. Przemierzaj ukryte jaskinie, walcz z gigantycznymi stworami i kształtuj swoją grą rzeczywistość.

Eksploruj, dowódź i walcz, podejmując trudne decyzje, z których każda może diametralnie zmienić bieg wypadków.

 • Polska wersja językowa.Kinowa lokalizacja przygotowana przez doświadczony zespół, który ma na swoim koncie między innymi: serię Dragon Age, Planescape: Torment, Baldur’s Gate 2, Neverwinter Nights i wiele innych.
 • Stań na czele Inkwizycji.Kieruj siłami Inkwizycji, biorąc udział w epickiej historii osadzonej w niebezpiecznym świecie Dragon Age.
 • Twórz więzi.Różnorodne i niepospolite postaci nawiązują ze sobą i bohaterem gracza relacje, które mogą rozwinąć się na wiele sposobów.
 • Odkrywaj świat Dragon Age.Przemierzaj wszystkie zakamarki przepięknego i fascynującego świata Dragon Age.
 • Zmieniaj rzeczywistość.Twoje czyny i wybory będą miały wpływ na przebieg wielu wątków w grze, a także na fizyczne aspekty otaczającej Twoją postać rzeczywistości.
 • Graj jak chcesz.Masz całkowitą kontrolę nad wyglądem i właściwościami Inkwizytora (bądź Inkwizytorki), towarzyszy broni, posterunków i fortec. Do Ciebie należy decyzja o charakterze Inkwizycji i sposobie prowadzenia walki.

INSTRUKCJA AKTYWACJI KLUCZA

1. Aby aktywować klucz należy pobrać darmowy program Origin. W tym celu wejdź na: http://store.origin.com
2.
Kliknij"Pobierz Origin" (Download Origin - u góry strony).
3
. Zainstaluj aplikacje, następnie utwórz nowe konto lub zaloguj się do istniejącego już.
4. Postępuj zgodnie z instrukcjami w celu aktywacji klucza w origin:

 • * Uruchom zainstalowany program Origin i zaloguj się do konta
 • * Kliknij ikonkę przedstawiającą "zębatkę/koło zębate".
 • * Wybierz Podaj kod produktu...
 • * Postępuj z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie i wprowdź swój origin key.
 • * Poprawny proces aktywacji zostanie potwierdzony komunikatem, a dodane gry pojawią się na liście w oknie programu Origin.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

System operacyjny: Windows 7 lub 8.1 (64-bitowy) Procesor czterordzeniowy procesor AMD 2,5 Ghz/czterordzeniowy procesor Intel 2,0 Ghz Pamięć RAM: 4 GB Karta graficzna: AMD Radeon HD 4870/NVIDIA GeForce 8800 GT Pamięć karty graficznej: 512 MB Karta dźwiękowa: w pełni zgodna z DirectX 9.0c Miejsce na dysku: 26 GB DirectX 10

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dragon Age Inkwizycja PL - AUTOMAT" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.