CENA: 17,90
9
90
Oszczędzasz 8,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3512289017695
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Next BIG Thing PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Next BIG Thing to gra przygodowa utrzymana w starym stylu, przywodzącym na myśl największe hity zrealizowane w formule point’n’click. Za jej wyprodukowanie odpowiedzialne jest Pendulo Studios, które zasłynęło z trzech odsłon niezmiernie popularnego cyklu Runaway.

Najnowszy tytuł to w pewnym sensie remake Hollywood Monsters, gry Pendulo wydanej w 1997 roku tylko w hiszpańskiej wersji językowej.

W grze wcielamy się w dwójkę charyzmatycznych bohaterów – dziennikarza Dana Murray’a oraz jego koleżankę po fachu Liz Allaire – zaangażowanych w oryginalną i pełną niezwykłych zwrotów akcji historię. Obie postacie bardzo różnią się charakterami i w związku z tym – szczerze się nie cierpią. Liz, mimo iż blondynka, jest inteligentna, ambitna, profesjonalna i energiczna, ale równocześnie bardzo nierozsądna i obsesyjnie prawdomówna, co będzie przyczyną masy tarapatów. Dan jest najbardziej bezczelnym, przebiegłym, kłamliwym i nieznośnie uwodzicielskim reporterem sportowym w całej Kalifornii.Historia rozpoczyna się na ceremonii wręczania nagród dla najlepszych aktorów-potworów. W świecie Next Big Thing bowiem potwory są kimś w rodzaju celebrytów, a gazety rozpisują się o ich skandalach. Fabuła gry kręci się wokół jednego z nich, który zdecydował się na podjęcie kariery politycznej. W grze nie brak humoru, zagadek i łamigłówek, a także odwołań do kultury masowej, w tym znanych filmów i seriali telewizyjnych. Tradycyjnie dla dzieł tego studia w trakcie zabawy spotkamy masę dziwacznych postaci. Jedną z nich jest prof. Mosca, który po wypadku podczas testów swego wynalazku przekształcił się w pół człowieka, pół muchę.

Opowieść została zaserwowana w charakterystycznym dla Pendulo Studios stylu graficznym, utrzymanym w humorystycznej, kreskówkowej konwencji z silnie nasyconymi kolorami. Wykorzystano te same rozwiązania techniczne co w Runawy 3: A Twist of Fate, a postacie i tła po raz pierwszy w przygodówce opracowano w jakości Full HD.

  • gra przygodowa utrzymana w starym stylu
  • Opowieść zaserwowana w charakterystycznym stylu graficznym, utrzymanym w humorystycznej, kreskówkowej konwencji z silnie nasyconymi kolorami
  • postacie i tła po raz pierwszy w przygodówce opracowano w jakości Full HD

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Witaj w
Neighborville!
Podstawki pod pady
lub telefony
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Next BIG Thing PL" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.